Adatmodellező / adatbázis szakértő

  • Cég neve

    Nemzeti Mobilfizetési Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1027 Budapest, Kapás utca 6-12.

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • adatmodellezés
  • adatbeviteli folyamatok tervezése
  • adattárház megvalósítása, adatbetöltés
  • az adatkezeléssel kapcsolatos szabályok és irányelvek létrehozása és betartatása
  • tesztadat előállítása, anonimizálása, nagy adattömeg-mozgatása, adattisztítási feladatok tervezése és végrehajtása
  • adatmodell és hatékony architektúra megtervezése, kidolgozása, tesztelése, dokumentálása
  • adatkezelési stratégiák kidolgozása
  • adatbiztonsági követelmények értelmezése és figyelembevétele

Elvárások

  • felsőfokú mesterképzés informatikai vagy kapcsolódó területen
  • legalább 3 év tapasztalat az adatplatformok kezelése és architektúrája terén, referenciák
  • jártasság az adatbázis-tervezésben, adattárházakban és integrációs koncepciókban
  • felhőplatformokban (AWS, Azure vagy Google Cloud) szerzett tapasztalat
  • az adatkezelési, biztonsági és adatvédelmi előírások betartása
  • rugalmas tájékozódás az idegennyelvű (főképp angol nyelvű) szakirodalomban
  • Munkavégzés irodai jelenléttel
  • A munkába lépés napján érvényes hatósági erkölcsi bizonyítvány megléte

Előnyt jelent

  • Big Data technológiákban szerzett tapasztalat
  • adatmodellezés, statisztika és mesterséges intelligencia technikák terén szerzett jártasság
  • közlekedési- vagy infrastruktúra rendszerekben, városüzemeltetésben szerzett adatfeldolgozási tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos csapat, támogató munkahelyi légkör
  • Korszerű, igényes munkakörnyezet
  • Munkábajárási támogatás (jogszabály szerint)
  • Kiemelkedő béren kívüli és cafeteria juttatás (választható elemekkel)
  • Prémium

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs
  • Játéksarok

Céginformáció

Társaságunk biztosítja a Magyarországon elérhető, országosan egységes mobilfizetéssel történő közterületi parkolás megfizetését, a hazai autópályamatrica és útdíj mobilos megvásárlását, a közösségi közlekedésben használt helyi és helyközi jegyek és bérletek megváltását.
Szakmai tapasztalatainkra alapozva digitális innovációs megoldásokat fejlesztünk, különféle szolgáltatások és a smart city témakörökben.

Várjuk fényképes magyar nyelvű önéletrajzát és referencia megjelölését (név, telefonszám) illetve munkabér igényét.

A jelentkezésemmel kijelentem, hogy a társaság honlapján elérhető "Felvételi adatkezelési tájékoztatót" megismertem és elfogadom.