Adatmenedzsment gyakornok (WHC022246) - Diákmunka

  • Cég neve

    WHC Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

    • Adatok keresése
    • Szoftverekben: SAP rendszerben és SQL adatbázisban
    • Fizikálisan: Raktári területeken és gyártósorokon
    • Alapanyagok / kész termék adatok begyüjtése
    • Belső fejlesztésű programok dokumentációinak létrehozása, rendszerbe illesztése
    • Oktatások megtartása, a ledokumentált szoftverekből
    • Belső feljesztésű programok technikai dokumentálása
    • Ezen dokumentumok megfelelő kezelése
    • Egyedi szoftverek irásában való részvétel, hozzájuk tartozó dokumentációk készítése
    • Process diagrammok létrehozása

Elvárások

    • Minimum 3 munkanap vállalása
    • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
    • Tanulmányok műszaki, vagy informatikai területen
    • Innovatív gondolkodás, kreativitás, proaktivitás
    • Nyitott a csapatmunkára és az önálló munkavégzésre egyaránt

Amit kínálunk

    • Fejlődési lehetőség
    • Fiatalos csapat
    • Változatos és felelősségteljes feladatok
    • Munkabér bruttó 1900 Ft/óra

Céginformáció

Adatmenedzsment gyakornoki munka Győrben!