Adatgyűjtő-Adatelemző (Egészségügyi területen)

  • Cég neve

    Pécsi Tudományegyetem

  • Munkavégzés helye

    7624 Pécs, Szigeti út 12.

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • R ’MACHINE LEARNING’
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

Ami nálunk lenne a feladatod:
  • Kapcsolattartás a PTE intézményeivel és nemzetközi partnerekkel
  • Meghatározott (angol nyelvű) adatbázisokból történő adatgyűjtés; az adatgyűjtés megszervezése
  • Adattisztításban történő részvétel, automatizmusok és az adattisztítás módszereinek fejlesztése
  • Statisztikai elemzések készítése
  • Korszerű prezentációs és adatvizualizációs technikák alkalmazása az elemzések eredményeinek bemutatása során

Elvárások

A pozíció betöltéséhez ezek az elvárásaink:
  • Felsőfokú végzettség matematika/ közgazdaságtan/ statisztika/ IT és/vagy egészségügyi területen
  • Erős érdeklődés a klinikai vizsgálatok és az egészségtudomány iránt
  • Minimum 3 év tapasztalat adatelemzésben
  • Aktív középszintű angol nyelvtudás
  • Megoldás fókuszú és analitikus gondolkodás
  • Minimum 1 év tapasztalat „R” használatában
  • Proaktív szemlélet, önálló munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent

  • Egészségügyi adatokkal vagy klinikai kutatásokkal szerzett tapasztalat
  • Mesterséges intelligencia, ’machine learning’ területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egyedülálló, dinamikusan fejlődő kutatási területekben való részvétel
  • Karrierlehetőség
  • Lendületes, támogató csapat
  • PTE kedvezmények
  • Céges laptop

Céginformáció

Fejleszd velünk az egészségügyet! Nálunk igazán egyedi területen lesz rá alkalmad! Keressük Adatgyűjtő – Adatelemző kollégánkat a PTE Orvostudományi Karára, a Cochrane Magyarország Tanszékre. Téged keresünk, ha olyan különleges észjárásod van, amit a számok, adatok és az egészségügy is igazán megmozgat!

Jelentkezéshez várjuk magyar nyelvű önéletrajzod.