Adatelemző (Data Analyst)

    2085 Pilisvörösvár

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • MSSQL ERP ORACLE API WEBSERVICE SOAPUI
  • Módszertan és szoftverek

    • Excel
    • Rest
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Analitikai és riport készítési feladatok tervezése és elvégzése;
  • Az üzleti környezet és az igények megismerése, támogatása riportok kidolgozásával;
  • Kapcsolattartás az informatikai rendszer(eke)t használó üzleti területekkel;
  • szoros együttműködés az üzleti területekkel az üzleti igények meghatározásában;
  • Új, illetve meglévő üzleti folyamatok, kialakult munkamódszerek felmérése.

Elvárások

  • Műszaki vagy gazdasági irányú felsőfokú végzettség;
  • Átfogó IT ismeretek;
  • Magas szintű excel, MSSQL és adatbázis használat, elemzési képesség (összetett riportok, adattáblák);
  • ERP rendszerek ismerete;

Előnyt jelent

  • IFS ERP ismerete;
  • Gyártási folyamatokhoz kapcsolódó ismeretek.
  • Rendelkezel Oracle adatbázis használatában szerzett tapasztalattal;
  • Pénzügy, kereskedelmi vagy gyártási területen üzleti folyamatok ismerete, elemzésükben szerzett tapasztalat;
  • ismered a REST API működési logikáját;
  • Webservice-ek ismerete, tesztelése, SoapUI használata;
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria (próbaidő után);
  • Változatos feladatok;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség;
  • Innovatív cégkultúra;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Családbarát munkahely;
  • Céges telefon és laptop;
  • Bejárás támogatása.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Az UBM cégcsoport (UBM TRADE Zrt.), a magyar gabona- és takarmánypiac meghatározó szereplője. A munkavégzés helye pilisvörösvári székhelyünk, ahová pl. a Nyugatiból vonattal félóra alatt ki lehet érni. A munkábajárást térítjük. Home office lehetőség jár a munkakörhöz a betanulási időszak után.

A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérjük, csatolja önéletrajzát! Köszönjük! :)