Adatcsere munkatárs

  • Cég neve

    Work Force Kft.

  • Munkavégzés helye

    Csongrád,Szeged

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Egyetemes energiaszolgáltató ügyfelünk

 KERES HOSSZÚTÁVRA

EGY MŰSZAKOS MUNKARENDBE

ADATCSERE MUNKATÁRSAKAT

TÖBBLÉPCSŐS JUTTATÁSI RENDSZERREL

SZEGEDRE!

Ezek a feladatok várnak Rád:

 - Biztosítod az engedélyesek közötti adatcsere működtetését és fenntartását

 - Felelsz az adatcsere folyamatok hatékony működtetéséért

 - Munkád során biztosítod villamosenergia területen a kereskedelmi és elosztói engedélyes partnerekkel kialakított folyamatok eredményes működést

 - Végrehajtod a normál, rendkívüli, technikai kereskedőváltással kapcsolatos feladatokat

 - Egyeztetsz az új bekapcsolással és fogyasztóváltozással kapcsolatban az Elosztói- és Kereskedői engedélyesekkel

 - Részt veszel az ügyféligények és reklamációk kivizsgálásában

 - Elkészíted a szükséges adatszolgáltatásokat és elemzéseket

 - Részt vállalsz a folyamatkidolgozásokban és azok aktualizálásában

 - Szakami tudásoddal, aktívan részt veszel az ügyfélkört érintő projektekben, fejlesztésekben

 - Ellenőrződ, az elszámoláshoz szükséges adatállományokat és az Elosztói engedélyes által kiállított számlákat

 - Nap szinten ellátod a kapcsolódó adminisztratív feladatokat

Amit kínálunk

  • Egy dinamikus, jó hangulatú csapat

  • Változatos munka, rutinfeladatokkal

  • Alapbéren felül, széles körű béren kívüli juttatási csomag

  • Szakmai támogatás és képzés

  • Munka melletti üdülési és sportolási lehetőség

Az álláshoz tartozó elvárások

 - Érettségi

 - Legalább 1 év ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat

 - Magas szintű MS Office ismeretek birtokában vagy és azt tudod alkalmazni a mindennapi munkavégzésed során (EXCEL, WORD)

 - Képes vagy írásban összetett válaszok, szakmai anyagok elkészítésére

 - Logikus gondolkodás és analitikus készséged a mindennapi feladatmegoldások során elengedhetetlen

 - Képes a folyamatokat teljes egészében látni, de ha szükséges a folyamatokat részleteiben érted és tudod kezelni

 - Ügyfélorientált szemlélettel bírsz és azt képes vagy a mindennapokban alkalmazni

 - Megoldásra fókuszálsz

 - Lelkes vagy a csapatmunkában és a másokkal való együttműködésbe

 - Akarsz fejlődni és új ismereteket elsajátítani

 - Felelősséget vállalsz saját szakmai és személyes fejlődésedért

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

 - Adatcsere folyamatok ismerete

 - NP2 rendszerismeret

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Jelentkezz, illetve további információkért töltsd ki a jelentkezési űrlapot!

Elérhetőség

Telefonszám:06 20 473 1908

Email cím: Balázs

Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Minősített munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: BP/0701/002114-2/2022

Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974