Adatbázis szakértő

  • Cég neve

    REMEDIOS Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1062 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • ORACLE SQL POSTGRESQL MONGODB LINUX UNIX MS SQL EDB MARIA DB
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Adatbázis platformot érintő (bevezetés, migrációs-, konszolidációs-, upgrade-, hangolási-, stb.) projektekben történő részvétel
  • Üzemeltetési (DBA), támogatási feladatok ellátása
  • Folyamatos önképzés (csapatosan is)
  • A tapasztalatként hozott (Oracle DB és/vagy MS SQL) technológiákon kívül a PostgreSQL, EnterpriseDB, MongoDB, MariaDB DBA ismereteinek elsajátítása
  • Új projektek előkészítése
  • Opcionális: oktatások tartása, konzultációs feladatok, készenlét vállalása

Elvárások

Végzettség

  • Felsőfokú végzettség, vagy azzal egyenértékű szakmai múlt

Személyiségbeli elvárások

  • Önálló és csapatban történő munkavégzés
  • Kezdeményezőkészség, kreativitás
  • Fiatalos-, proaktív és agilis hozzáállás
  • Rugalmasság

szakmai tapasztalat

  • Oracle és/vagy MS SQL adatbázis kezelők alapos ismerete
  • Linux/UNIX felhasználói ismeretek
  • Angol nyelvű szakmai dokumentációk megértése
  • Minimum 2,5 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • Architekti gondolkodás, széles informatikai látókör
  • Azure, AWS ismerete
  • Adatbázis optimalizálásban és SQL hangolásban szerzett tapasztalat
  • SQL/PL-SQL fejlesztői ismeretek
  • Exadata, IBM Power környezeteken szerzett DBA ismeretek
  • Alkalmazás szerverek üzemeltetői szintű ismerete
  • Adattárház üzemeltetői, fejlesztői ismeretek
  • Egyéb adatbáziskezelők mélyebb szintű ismerete (pl. PostgreSQL, EnterpriseDB, MongoDB, MariaDB)
  • Innovatív technológiai ismeretek (Openstack, Docker, Elasticsearch, Ansible, Puppet, Cassandra stb.)
  • Releváns minősítések megléte (pl. OCP)
  • Tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit kínálunk

  • Kihívást jelentő, változatos, általában nagyvállalati projektek
  • Jó hangulatú inspiratív csapat, rugalmas vezetők, közös programok
  • Erős tanulási, fejlődési lehetőség, szakmai tréningek
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú karrierlehetőség, piacon magasan elismert referenciák

Irodán belüli juttatások

  • Ingyenes ásványvíz, frissen őrölt kávé, tea fogyasztás
  • Biciklitároló, zuhanyzó
  • Csocsó, darts

Egyebek

  • Eiffel Square irodaház (a Nyugati pályaudvar közelében)
  • Az irodánk kutyabarát

Munkavégzés helye:

  • a budapesti irodánkban, otthon, vagy budapesti Ügyfeleinknél történő munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

A REMEDIOS 1995-ben Oracle adatbázis kezelőkre épülő szolgáltatások nyújtására alakult. Folyamatosan bővülő tevékenységünk leghangsúlyosabb elemei az adatbázis kezelők, Unix/Linux platformok, alkalmazásszerverek, mentési és tároló rendszerek szakértői ismerete. Projektjeink során integrált informatikai infrastruktúrát (hardver és szoftver) tervezünk, szállítunk, telepítünk, továbbá ezekhez tanácsadást és magas szintű működést biztosító szolgáltatásokat nyújtunk.  Fiatalos, inspiratív, mély tudású DB-s csapatunk bővítését szeretnénk, ehhez keressük új kollégánkat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését bérigényének megjelölésével.