Adatátviteli kábel összeszerelő

  • Cég neve

    NEW-NETWORK Kft.

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest, Huszti út

  • Fizetés

    Nettó 330e Ft havi bér Jutalék Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Budapest 3. kerületében, a kaszásdűlői HÉV-állomás közelében egy több, mint 30 éve működő, magyar családi tulajdonú cég könnyű fizikai ülőmunkához keres munkatársakat. A feladat: száloptikai adatátviteli kábelek előkészítése, szerelése, végső megmunkálása, tehát kábelszerelvények készítésének precíz, pontos technológiai lépéseihez keresünk munkatársakat. Fontos szempont a pontosság és az igényesség, egy összeszokott csapatban történő munkavégzés. Dolgozóinkat megbecsüljük, minden esetben hosszú távra keresünk kollégákat.

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • terhelhetőség, önállóság
  • túlóra vállalásának képessége

Előnyt jelent

  • gyártósoroknál, könnyűiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • rendezett munkakörülmények
  • évközi/év végi prémiumok
  • összeszokott, hatékony csapat
  • stabilan működő, tradíciókkal rendelkező munkahely
  • próbaidő után fix havi juttatásokkal együtt nettó 330.000 Ft kezdő fizetés

Céginformáció

Cégünk 1992-ben alakult, és távközlési, valamint informatikai hálózati anyagok gyártásával, nagykereskedelmével foglalkozik. Bővebb információ: newnetwork.hu