Ács, asztalos

  • Cég neve

    DENCO Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Heves megye, Nógrád megye, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Asztalos, Tetőfedő, Bádogos, Ács munkákban / javításban jártas és gyakorlott szakembert keresünk  munkavégzésre teljes munkaidőben.
A munkavégzéshez céges gépjárművet, szerszámokat, eszközöket biztosítunk.

Elvárások

építőipari / szakmunkás végzettség
3-5 év szakmai gyakorlat

Előnyt jelent

. B kategoriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Cégünk az egészséges és biztonságos munkavégzés feltételeit biztosítja
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvételt kínálunk
  • Piacképes jövedelmet és vonzó juttatásokat biztosítunk
  • Gondoskodó vállalatot valamint stabil hátteret nyújtunk
  • Bejárás bíztosítása

Céginformáció

A 2000-ben alapított Denco  Kft. az építőipar egyik meghatározó generál-kivitelezője, folyamatos hosszútávú munkaellátottsággal.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar  nyelvű  önéletrajzát vagy egyszerű jelentkezését!