Ács Állványozó - tetőfedő

  • Cég neve

    TENK és TENK Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Fa fedélszerkezet, egyéb fa szerkezetek, tetőfedés, bádogozás készítése.

Elvárások

Szakmai gyakorlat, iskolai végzettség (ács, tetőfedő).

Amit kínálunk

- Munkaidő: Hétfő - Péntekig
- Szabad hétvége
- Munkába járás támogatás
- Változatos munka
- Szabadság
- Családias környezet
- Megfelelő bérezés

Céginformáció

2003-ban megalapítottuk a Tenk és Tenk Kft.-t, amelynek fő profilja: ácsmunka, tetőfedés, bádogozás, kisebb asztalos jellegű munkák, zsaluzás és családi házak teljes körű kivitelezése.
Célunknak tekintjük, hogy a kivitelezéseinket mindig a lehető legjobb anyagokból, a legmodernebb ács és tetőfedő technológiával, mindig a legújabb elvárásoknak, szabványoknak megfelelően végezzük.
Cégünk nagy hangsúlyt fektet a minőségi, pontos és precíz munkavégzésre, hogy azzal is elnyerjük megrendelőink elégedettségét és igyekszünk rugalmasan alkalmazkodni minden kedves ügyfelünk kérésének megfelelően.

- Fényképes önéletrajz