Acélszerkezet lakatos

  • Cég neve

    PANN-ACÉL Kft.

  • Munkavégzés helye

    2422 Mezőfalva

  • Fizetés

    Bruttó 326e - 400e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Elsősorban rozsdamentes lemezszerkezetek összeállítása és hegesztése

Elvárások

Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat, pontos, igényes, precíz, önálló munkavégzés,

Előnyt jelent

B kategórájú jogosítvány, megbízhatóság, rugalmasság, kreativitás

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés, jó csapatban való együttműködés

Céginformáció

Cégünk egyedi acélszerkezetek és tartályok gyártásával foglalkozik, mind rozsdamentes, mind szénacél anyagok felhasználásával.

Önéletrajz csatolása