Accounting specialist / Határozott idejű jogviszony

  • Cég neve

    Datalogic Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    8630 Balatonboglár, Klapka utca 37.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Headset
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Napi könyvelési feladatokban aktív részvétel
  • Szállító, vevő, pénztár, bank könyvelés
  • Havi és éves számviteli zárásban való részvétel, nyilvántartások kezelése
  • Folyószámla egyeztetések, beérkező bizonylatok tartalmi és formai ellenőrzése, analitikák egyeztetése a főkönyvvel
  • Pénzügyi adminisztráció, ügyintézés
  • Házipénztár kezelése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, külső és belső kérések megválaszolása
  • Vezetőség munkájának támogatása

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai pénzügyi, gazdasági területen szerzett végzettség
  • Csapatjátékos, agilis személyiség, aki felelősséggel végzi munkáját
  • Képes a szoros határidők betartására, továbbá a gyors és precíz munkavégzésre
  • Kiváló számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook), SAP gyakorlat előny
  • Pénzügyi területen szerzett releváns, legalább 1 éves tapasztalat
  • Kiváló számolási készség, analitikus gondolkodásmód
  • Magabiztos, kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelemmel és széleskörű juttatási csomaggal várunk, úgy, mint Cafeteria bruttó 877 000 Ft éves kerettel, éves szinten bruttó 188 400 Ft célzott egészségpénztári vagy önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, kockázati élet és baleset biztosítás, illetve bruttó 45 Ft/km munkába járási támogatás
  • Modern munkakörnyezet, zöldmezős beruházás keretében épült infrastruktúra vár Téged
  • Nyitott és befogadó kultúra jellemez bennünket
  • Biztos, nemzetközi háttér áll mögöttünk

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A Datalogic globális vezető szerepet tölt be a több technológiájú automatikus adatrögzítő és ipari automatizálási piacokon. A vonalkód-olvasók, mobil számítógépek, érzékelők, képalkotó rendszerek és lézeres jelölő rendszerek világszínvonalú gyártójaként, a Datalogic innovatív megoldásokat kínál a teljes körű alkalmazások számára a kiskereskedelmi, szállítási és logisztikai, gyártási és egészségügyi ágazatokban.

A bolognai székhelyű Datalogic csoport 1972-es megalapítása óta, folyamatos fejlődésének köszönhetően, mára több mint 3500 munkavállalóval a világ 30 országában van jelen.

Ha szeretnél egy fiatalos dinamikus csapat tagja lenni, vonzó munkakörnyezetben akkor köztünk a helyed.

Jelentkezését magyar és angol nyelvű önéletrajzának megküldésével várjuk.