Accounting Officer (106-7-44023/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Budapest V. kerület

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Nemzetközi hátterű, banki Partnerünk részére keresünk Accounting Officer pozícióba kollégát. A szervezet 1 éve működik hazánkban, összesen 3 fős pénzügyi csapattal, teljes létszámuk jelenleg 15 fő. Leendő kolléga feladata leginkább a magyar könyvelési folyamat nyomon követése és különböző szabályozói jelentések elkészítése lesz. Csapat tagjai között nemzetközi kollégák is dolgoznak, így a pozíció betöltéséhez aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás szükséges.

Olyan embert keresnek, aki szívesen csatlakozik egy épülő szervezethez, szívesen foglalkozik széles körű feladatokkal és nem okoz számára problémát a nemzetközi környezet.

Feladatokról bővebben:

- Számlák, kifizetések ellenőrzése, kapcsolódó nyilvántartások kezelése
- Könyvelési anyag előkészítése külső könyvelő részére
- MNB és egyéb szabályozói jelentések elkészítése
- Kapcsolódó helyi szabályozási környezet nyomon követése, változás esetén új szabályok implementálása
- Számviteli rendszerek és módszertanok fejlesztése, optimalizálása
- Számviteli nyilvántartások és főkönyvek napra készen tartása
- Könnyvizsgálat és egyéb felügyeleti folyamatok támogatása
- Cégkapu felügyelete
- Kapcsolódó, vezető által kiadott egyéb számviteli feladatok ellátása

Elvárások:

Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:

- Kapcsolódó releváns pénzügyi felsőfokú végzettség, vagy nem kapcsolódó felsőfokú, de releváns középfokú végzettség (mérlegképes könyvelői)
- Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
- 3 éves releváns szakmai tapasztalat (gyakorlati idő is beleszámít), könyvelőirodánál, vagy vállalati oldal pénzügyi csapatában
- Proaktív hozzáállás, önálló munkavégzésre való képesség

Amit a megbízónk kínál:

Amit mindezért cserébe nyújtani tudnak:

- Szakmai fejlődési lehetőség, színes feladatok
- Befogadó környezet, családias légkör
- Motiváló bérszint és juttatási csomag
- Belvárosi lokáció, modern irodai környezet

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr