Account manager

  • Cég neve

    Visual Europe Production Kft.

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest, Óradna utca 11.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • ajánlatkérések feldolgozása, ajánlatadási folyamat lebonyolítása az érintett szakmai területek bevonásával
  • a rendezvénytechnikai projektek megtervezése, előkészítése a szakmai területekkel, alvállalkozókkal, partnerekkel történő együttműködésben
  • a projektek lebonyolításának koordinációja és a lezajlott projektek minőségi értékelése
  • a projektek pénzügyi elszámolása
  • a projektek informatikai rendszerben történő pontos és rendszeres adminisztrációja
  • ügyfélkapcsolatok ápolása, az értékesítési lehetőségek megragadása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (gazdasági, kereskedelmi, kommunikációs, illetve kapcsolódó területen)
  • több éves szakmai tapasztalat hasonló feladatkörben
  • rendezvénytechnikai (fény-, hang- és vizuáltechnikai) ismeretek/tapasztalat
  • magas szintű MS Office használat
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • fény-, hang- és vizuáltechnika területén szerzett végzettség
  • rendezvényszektorban/MICE szektorban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • biztos vállalati háttér
  • versenyképes jövedelem
  • jó hangulatú fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör
  • változatos projektek
  • szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • motiváló karrierutak
  • részleges home office
  • egyedülálló lehetőség egy vonzó szektor és egy gyorsan fejlődő, innovatív vállalat munkájába történő bekapcsolódásra

Céginformáció

A Visual Europe Group több, mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik többek között konferenciák, kongresszusok, kiállítások, sportesemények, céges rendezvények, tv műsorok, zenei fesztiválok audiovizuális technikai hátterének biztosításában. Folyamatos fejlődésre és megújulásra törekszünk és ennek is köszönhetjük, hogy mára a hazai rendezvénytechnikai piac egyik legnagyobb szereplőjévé váltunk.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.