Account manager (reklámügynökség)

  • Cég neve

    Galkol Kft.

  • Munkavégzés helye

    1115 Budapest, Forrás utca 3.

  • Fizetés

    Bruttó 900e - 1,2M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Magyar felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • reklámkampányok átfogó kezelése
  • kapcsolattartás a megbízók és a beszállítók képviselőivel
  • csapatmunka, egyeztetés vizuális tervekről grafikus munkatársainkkal
  • megbízások kezelése, adminisztrációja, ajánlatok készítése és elfogadtatása, projektek követése

Elvárások

  • ügyfélkezelésben vagy projektmenedzsmentben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelv használata írásban, telefonon és szóban
  • Excel alkalmazása matematikai alapműveletekre, arányosításra és adatok szűrésére
  • alázat, rugalmasság, proaktivitás, kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • szerb nyelvtudás
  • generalista szemlélet
  • céltudatosság

Amit kínálunk

  • versenyképes, inflációkövető fizetés
  • éves bónusz
  • stabilitás (átlagos account manager munkaviszony időtartam jelenleg 6,1 év)
  • heti 1 nap home office (három hónap próbaidő után)

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Reklámügynökség vagyunk
A marketingkommunikáció legtöbb területén otthonosan mozgunk, hazai és nemzetközi ügyfelekkel egyaránt dolgozunk. Összehangoltan kezeljük az online, instore, outdoor csatornákat; a hangsúly a hatékony kivitelezésen van, immár 17 éve stabilan.

Emberek vagyunk
Egy tucatnyi hobbival, szakmai igényességgel, céllal, szívvel, szolidaritással és humorérzékkel. Légy a csapatunk tagja, ha értékeled a nagyfokú szabadságot és a sallangmentes kommunikációt.

Ez a hirdetés neked szól, ha örömöd leled az elvégzett munkában, terhelés alatt is hatékonyan dolgozol, jól osztod be idődet és előre tervezel. Ehhez mérten célunk, hogy te is elégedett legyél a fizetéseddel.

Ez a hirdetés nem neked szól, ha nem tudsz felelősséget vállalni, ha nem tudsz tervezni, ha másokra vársz, ha számodra létezik méltóságon aluli munka, ha nagyvonalúan bánsz a részletekkel.

Feladataink rapid személyes egyeztetést is igényelnek, ezért állásunkat nem ajánljuk elsősorban home office-t keresőknek. Próbaidő után heti egy nap HO-ra van lehetőség.

Önéletrajzzal.