Account Manager

  • Cég neve

    Foodora

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Foodora

A foodora, a hazai online gyorskereskedelem meghatározó szereplője

munkatársat keres!

Röviden összefoglalva:

  • Lételemed a pörgés és mindenkivel megtalálod a közös hangot?
  • Munkád során Te leszel a kapocs Partnereink és a foodora között és éhes emberek százai lesznek a munkádért mindennap hálásak!

Felkeltettük az érdeklődésed? Akkor görgess tovább a részletekért!

A foodoránál olyan szakértőket keresünk, akik szeretnének értéket teremteni és aktívan hozzájárulni ahhoz, hogy karnyújtásnyi közelségbe hozzuk mindenkinek a világot.

1999 óta gondoskodunk az éhes emberek kiszolgálásáról, ma azonban ennél már sokkal többek vagyunk: olyan tech-alapú gyorskereskedelmi tevékenységet folytatunk, mellyel azt a célt tűztük ki, hogy az ételek és élelmiszerek mellett bármit képesek legyünk akár 30 percen belül kiszállítani, amire az ügyfeleinknek szüksége lehet.

Szóval ebbe a csapatba keresünk Téged.

Miről szól az állás?

  • Marketing eszközök értékesítése a meglévő ügyfelek részére
  • Kapcsolatépítés és kapcsolattartás a foodora üzleti partnereivel
  • Részvétel az értékesítési munkában, piackutatással kapcsolatos feladatok
  • Információk folyamatos feldolgozása
  • Új technológiák bevezetése esetén, ezek ismertetése a partnerek részére
  • Adminisztrációs és adatrögzítési feladatok
  • Kommunikáció társosztályokkal
  • Eseti feladatok kezelése
  • Éttermekkel való kapcsolattartás az akciók részleteivel kapcsolatosan

Mit várunk Tőled?

  • 1-3 év hunting sales területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvhasználat (Tárgyalóképes angol nyelvtudás előny)
  • Jó kommunikációs, tárgyaló és problémamegoldó készség
  • Értékesítési affinitás, teljesítményorientáció
  • Proaktív, eredmény és ügyfélorientált gondolkodás
  • Stratégiai és tanácsadói szemlélet
  • Önálló, precíz munkavégzés és jó szervezőkészség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Hogyan lehet több esélyed

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (preferáltan vendáglátás, vendéglátói beszállító oldalon)
  • Érdeklődés az internetes kereskedelem iránt

Miért válassz minket?

  • Nemzetközi hátterünknek köszönhetően külföldi példákon keresztül is inspirálódhatsz, hipergyorsan növekvő, biztos vállalati háttérrel rendelkező csapatunk tagja lehetsz
  • Szívesen támogatunk a fejlődésben igény szerint céges angol nyelvi oktatással is - emellett hozzáférésed lesz többezer online kurzushoz a LinkedIn Learning felületén.
  • Rendszeresen gyűjtünk visszajelzéseket a működő és javítandó dolgokról, így te is alakíthatod, hogy milyen legyen itt dolgozni és minél jobb munkahellyé válhassunk
  • Frissen felújított és kifejezetten az igényeinkre szabott irodába költözhetsz velünk Budapest belvárosában, mely 2020-ban az “Év Irodája Díj” verseny döntőse volt - de jelen helyzetben dolgozhatsz akár home office-ból is. Irodánk könnyen megközelíthető a város bármely pontjáról - járhatsz be akár biciklivel is, van zuhanyzónk, és saját konditermünk is, amit szabadon használhatsz
  • Időről-időre megajándékozunk foodorás ajándékokkal, valamint foodora pro előfizetéssel és havi kuponokkal járulunk hozzá, hogy ne maradj finomságok nélkül még a home office időszak és a plusz három nap nyári szabadság alatt sem
  • A munkához szükséges eszközöket biztosítjuk Számodra (számítógép, mobiltelefon, stb.)
  • Büszkék vagyunk rá, hogy 100%-ban karbonsemlegesek vagyunk, illetve elkötelezettek vagyunk a társadalom iránt (jelenleg 6 különböző alapítványt támogatunk, akiket Te is támogathatsz rajtunk keresztül)