A la carte / Rendezvényszakács

  • Cég neve

    Barceló Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1061 Budapest, Király utca 16.

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 550e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 10e - 40e Ft havi mozgóbér Jutalék

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Nemzetközi környezetben, modern, jól felszerelt, légkondicionált konyhában végezheted napi feladataid, a szálloda konyhafőnökének közvetlen irányítása alatt. 10 fős konyhai csapat közreműködésével

120 fős befogadó képességű éttermünkben szakácsainkra vár a szállodavendégek A’la carte fogyasztásának biztosítása napközben és a vacsoraidőszakban, 10.00-22.00 óráig tartó váltott / állandó műszakban, heti 3-4 napos munkavégzéssel, egy tervezhető, kiegyensúlyozott napi kapacitás beosztással.

  • A beérkezett áru szakszerű kezelése
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • A la carte felkészülés és a rendezvény büfé felügyelete
  • Előételek, főételek és desszertek elkészítése, tárolása, adagolása, tálalása
  • Kisegítő személyzet irányítása
  • HACCP ismerete, betartása

Elvárások

  • Szakács szakképzettség / középfokú végzettség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Kreativitás, jó szervezőkészség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Megbízhatóság, pozitív szemlélet

A Barcelo Hotel Budapest Spanyolország legnagyobb idegenforgalmi vállalatának, a Barceló Hotel Group-nak a tagja, mely világgszerte több, mint 250 szállodát működtet. Büszkék vagyunk rá, hogy nyitásunk óta a Barcelo Budapest az egyik legmagasabb vendégértékelést kapta saját szegmensében!

Előnyt jelent

  • Szakmai tapasztalat
  • Szállodai szakmai tapasztalat
  • Angol, spanyol nyelvismeret

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Budapest egyik legfiatalabb és legmodernebb 4*-os szállodája, a spanyol Barcelo Hotel Group szállodalánchoz tartozó Barceló Budapest keres Szakácsot éttermi csapatába!

A szállodavendégek A’la carte fogyasztásának és a rendezvények biztosítása napközben és vacsoraidőszakban, 10.00-22.00 óráig tartó váltott / állandó műszakban, heti 3-4 napos munkavégzéssel, egy tervezhető, kiegyensúlyozott napi kapacitás beosztással”

A Barceló Budapest kiszámítható munkahelyet és hosszú távú kölcsönös elköteleződést kínál, mindezt teljes bejelentéssel, a szállodaiparban versenyképes szakács fizetéssel (havi bruttó 550- ezer forint fixen+szervízdíj), kiemelkedő munkakörnyezetben és pozitív, kellemes munkalégkörben.
Nincs extra leterheltség, nincs éjszakai munkavégzés. Mert a Barcelónál hisszük, hogy minőségi szolgáltatást csak korrekt feltételekkel és egészséges munkavállalókkal tudunk végezni szállodánkban!
Ha még nem ismered a Barceló Budapestet, gyere el hozzánk bemutatkozni és körbevezetünk! Szállodánk a belváros szívében található, a turisták által is kedvelt Gozsdu udvar közvetlen közelében (Király utca 16., a Deák térnél).

Modernitás és elegancia, prémium szolgáltatás és ellátás, fiatal és pezsgő környezet, gyors előrelépési lehetőség a szállodaláncon belül, magyar szállodavezetés és tényleg családias légkör – ez az, ami Rád vár nálunk!