Állások, munkák és állásajánlatok

19 db találat
  • Java fejlesztő

    Otthonról végezhető
    Java backend fejlesztő. A munkavégzés jellege: Teljes munkaidős, távmunkában végezhető. A foglalkoztatás jellege: Főállású vagy szerződéses.
  • Sales manager

    Országosan bárhonnan végezhető
    Kiválasztod a partnereket, akiknek bemutatnád az GreenLine Clean nyújtotta előnyöket, lehetőségeket Új parterek felkeresése a lehető leghatékonyabban működő csatornák egyikén (telefon, email, személyes talá.
  • Szállító, anyagbeszerző és raktáros kolléga

    Vegyszerraktár kezelése, áruk fogadása, mozgatása (kizárólag kiszerelt, kannás árukról van szó, amelyek mind vízkezelésben használatos vegyszerek). Műszaki anyag raktár kezelése, áruk fogadása, mozgatása Áruk előkészítése szállításra, csomagolás, összekész.
  • Gépkezelő

    8900 Zalaegerszeg
    Fémipari lakatosipari tevékenységgel foglalkozó üzemümkbe keresünk üzemi gépek kezelésére kollégákat.
  • Személyes felkereső – követeléskezelő behajtó

    Rugalmas munkavégzési hely
    Adósok személyes felkeresése, tárgyalás az elmaradás rendezéséről Részletfizetési megállapodások kötése Fénykép és Környezettanulmány készítése Az ügyekkel kapcsolatos adminisztráció Felszólító levél személyes átadása Tartozáselisme.
  • Ingatlan-értékesítő Karriertipp!

    Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása A meglévő ingatlan kínálat folyamatos bővítése Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Mérnök szaktanácsadó

    kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, új partnerek felkutatása partnereink technológiai támogatása folyamatok optimalizálása elsősorban csigatisztítási termékeink és azok hatékonyságának bemutatása
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    300 000 - 500 000 Forint
  • Csőszerelő

    főként nyomó-pvc rendszerek kiépítése gépészeti szerelés Villanyszerelési tapasztalatot előnyként értékeljük.Kezdés: azonnalMunkavégzés helye: országosan, Dunaharaszti központtal
  • Szervizvezető

    8360 Keszthely
    Keszthelyi, folyamatosan bővülő szervizünkbe keresünk tapasztalt szervizvezetőt az alábbiak szerint. 3-5 év szervízvezetői tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk vitorlás és elektromos hajók szervizelését.
    350 000 Forint
  • Eladó

    8380 Felsőpáhok
    Családi vállalkozásunkba keresünk épületgépészetben jártas munkatársakat eladó pozícióba. Szakirányú végzettség, kereskedelemi ill. értékesítési tapasztalat előny, de nem feltétel.Munkavégzés helye: Hom-Szer Kft. Felsőpáhok Hrsz 05/22 Jelentkezn.
  • Betonfúró

    Építőipari munkára keresünk munkavállalót, hosszú távra, bejelentve. Próbaidő alatt br. 300.000 Ft fizetéssel. Jogosítvány és utazási hajlandóság szükséges. Telephelyünk Budapesten van, munkavégzés rendszerint itt indul. Munkavégzés országosan. Szükség esetén szállást tudunk b.
    232 750 Forint
  • Ingatlanértékesítő

    részvétel a DÍJMENTES online szakmai képzésünkön VING backoffice rendszer használata a belső karrier program követése ügyfélkapcsolatok kiépítése
    500 000 Forint
  • Értékesítő

    Főbb feladatok, munkák: Cégünk meglévő ügyfeleivel való kapcsolattartás, kapcsolatok fejlesztése, új igények feltárása Új üzleti kapcsolatok kiépítése (üzletszerzés és értékesítés céljából) Beérkező ajánlatkérések pontosítása, ajánla.
  • Területi képviselő-értékesítő

    meglévő partnerkör rendszeres látogatása; új partnerek felkutatása; háztartási vegyiáru kategóriába tartozó termékek értékesítése; partnerek tájékoztatása az árakról, akciókról, termékbevezetésekről; polcképek kialakítása, fejlesztése, foly.
  • Ingatlantanácsadó / Ingatlanértékesítő

    Hévíz
    Ingatlanközvetítés a 21.században tulajdonképpen emberekkel(az ügyfeleinkkel) való kapcsolattartást, figyelmet jelent. Eladókkal vevőkkel találkozunk munkánk során, emellett adminisztrációs tevékenységünk van az ingatlanok kezelésével.

    Nagykanizsa
    Eladó és kiadó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése. Ingatlanok bemutatása. Kapcsolattartás az ügyfelekkel. Folyamatosan megújuló irodai portfólió értékesítése. Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése. Aktí.

    Balatonboglár, Balatonfüred, Békéscsaba, Budapest, Celldömölk, Csorna, Debrecen, Eger, Győr, Jászberény, Komárom, Miskolc, Mosonmagyaróvár, Nagykanizsa, Pápa, Sárvár, Siófok, Sopron, Szeged, Székesfehérvár, Szolnok, Szombathely, Tatabánya, Zalaegerszeg
    Eladó (új és használt) ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása Vételi ajánlatok és ügyletek sikeres zárása, menedzselése Értékesítési folyamatok pontos és időbeni adminisztrálása .
  • Faipari eladó/asztalos

    8900 Zalaegerszeg, Speditőr útca
    #vásárlók kiszolgálása#árufeltöltés#árukiadás#kamionok lepakolása( targoncavezetői engedély esetén)#rend fenntartása a telepen
    230 000 Forint