Zala megyei állás, munka, állásajánlatok

19 db találat
  • Minőségellenőr - mintázó

    8900 Zalaegerszeg
    Alap- és csomagolóanyagok mintavételezése Csomagolóanyagok szabvány szerinti vizsgálata, értékelése Előírásoknak megfelelő dokumentálás, dokumentumok naprakész vezetése Szabvány szerinti munkavégzés
  • Senior account manager

    Otthonról végezhető
    Üzleti lehetőségek aktív keresése összhangban az új helyzet okozta változásokkal Ügyfél oldali felsővezetői, üzleti döntéshozói szinttel való kapcsolatépítés és együttműködés, Árajánlatok készítése, Társosztályokkal való hatékony és konstruktív együttműködés, A piaci folyamatok n...
  • Nemzetközi gépkocsivezető

    Országosan bárhonnan végezhető
    tehergépkocsikkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása tehergépjárművekre alkalmazott szabályok, előírások betartása áruátvétel adminisztrációja rakomány helyes rögzítése
  • Területi képviselő

    a cég termékeinek és szolgáltatásainak (forgácsoló szerszámok felújítása, gyártása, kereskedelme) értékesítésével, új ügyfelek felkeresésével, velük való tárgyalással, igényfelméréssel, régi ügyfelekkel való kapcsolattartással, rendszeres riportálással a cég online CRM rendszeré.
  • Tehergépkocsi vezető- kamion sofőr

    Országosan bárhonnan végezhető, Külföld
    Szegedi telephelyű, 16 éve stabilan működő, folyamatosan bővülő, nemzetközi közúti árufuvarozással foglalkozó cég keres nemzetközi gépjárművezetőket nyerges, ponyvás szerelvényre.
  • Értékesítő

    Szaktanácsadás (gépek összeállítása, alkatrészszükséglet) Ügyféligények felmérése és komplex megoldások kidolgozása Szerviz tevékenységek véleményezése, fejlesztése Munkatársak oktatása termékekkel kapcsolatban Termékbemutatás, műszaki tanácsadás Munkakörrel járó adminisztratív f...
  • Projektvezető/építésvezető

    kivitelezési projektek szervezése, ellenőrzése, irányítása kiviteli ütemtervek készítése hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása építési napló naprakész vezetése alvállalkozókkal való kapcsolattartás társaság képviselete megrendelői egyeztetéseken

    Az értékesítési területhez tartozó partnerek túraterv szerinti látogatása. Partnerekkel történő közvetlen kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása, szerződések megkötése, promóciók megvalósítása. Rendelésfelvétel, táblagépen. Partnerkapcsolatok á.
  • Műszaki értékesítő

    rendszeres vevőlátogatás, kapcsolatok ápolása és továbbfejlesztése a már meglévő partnerekkel a digitális megoldások, a hatékonyságot és a versenyképességet növelő új lehetőségek bemutatása új, potenciális vevők felkutatása és számukra ajánlatok készítése műszaki problémák megér.
  • Elektroműszerész

    Gázveszély jelző és tűzjelző rendszerek telepítése, karbantartása, javítása üzembehelyezése az ország teljes területén „Robbanásbiztos berendezés kezelője” végzettség, valamint B kategóriás jogosítvány előnyt jelent. Áramköri ismeretekkel rendelkező önálló, logikus hibakeresésr.
  • Remote Support Specialist

    A Ricoh Hungary által üzemeltetett remote berendezések szerviztevékenységében való teljes körű részvétel: javítási, karbantartási, üzembe helyezési munkák magas színvonalú elvégzése berendezésekhez csomagolt szoftverek telepítése az üzemeltetéssel kapcsolatos ügyféligénye.
  • Compliance Officer

    Folyamat és innovatív fejlesztések dokumentálása és jogszabályi megfelelősségi támogatása Legjobb nemzetközi gyakorlat, jogszabályi (hazai és EU) és hatósági elvárások követése, valamint gyakorlatba történő átültetése Minőségbiztositást érintő hatósági ellenőrzéseken, illetve bel...
  • Műszaki értékesítő/üzletkötő

    új ügyfelek felkutatása - heti tev alapján -, személyes kapcsolat kiépítése az ügyfélkapcsolatok ápolása, állandó vevőlátogatás, a cég termékeinek és szolgáltatásainak bemutatása vevőre szabott személyi tanácsadás és megoldások kidolgozása .
  • Mechanikus karbantartó

    8800 Nagykanizsa
    - A termelőüzemben lévő fröccstöntő berendezések, kiegészítő gépegységek és egyéb berendezések karbantartása, javítása, felújítása, üzemképes állapotának biztosítása- Gépek, berendezések, kiszolgáló egységek és eszközök rendelkezésre állásának biztosítása mechanikus jav.
  • Szerszámkarbantartó

    FŐ FELADAT: Műanyag fröccsöntő szerszámok javítása, karbantartása Szerszámmódosítások végrehajtása Szerszámpróbák végrehajtása Új szerszámok gyártásba történő beüzemelése Részvétel az új szerszámok jóváhagyási folyamatában
  • Fröccsöntő gépbeállító/Szerszámfelrakó

    8800 Nagykanizsa, Csengery út 111.
    Feladatok:- Szerszámcsere és gyártásindítás- Gyártó berendezések folyamatos működésének biztosítása- A fröccsöntés és a szárítás beállítási paramétereinek napi e.
  • Optikai és Rezes Hálózatépítő

    Rugalmas munkavégzési hely
    A Mészáros és Társa Elektronikai Kft., a Magyar Telekom hivatalos partnere keres Somogy és Zala megyei munkavégzésre optikai és rezes hálózatépítőket, teljes brigádokat, vállalkozói, vagy alkalmazotti jogviszonyba. A feladat egész települések – leginkább optikai – lége.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    45 000 Forint