Állások, munkák és állásajánlatok

7 db találat
  • Asztalos

    Rugalmas munkavégzési hely
  • Víz-, gáz-, központifűtés szerelő

    9200 Mosonmagyaróvár, Lilla utca
    Nyugat-Magyarországon 1994 óta működő vállalkozás gyakorlattal rendelkező víz, gáz, fűtésszerelőt, szakmunkást keres mosonmagyaróvári telephelyű épületgépészettel foglalkozó cégünk részére. Érdeklődni lehet: 0630/3001912
  • Csőszerelő

    Országosan bárhonnan végezhető
    főként nyomó-pvc rendszerek kiépítése gépészeti szerelés Villanyszerelési tapasztalatot előnyként értékeljük.Kezdés: azonnalMunkavégzés helye: országosan, Dunaharaszti központtal
  • Karbantartó (gépész)

    2030 Érd, Emília utca 6.
    Feladatok: Hőközpontok üzemeltetése, szivattyúk-, hőmennyiségmérők cseréje; Távfűtési rendszerek telepítése, javítása, karbantartása; Mérőóra állások leolvasása; Fűtési rendszerekben a kisebb meghibá.
  • Gépész klímatechnikus

    Budapest
    split klímaberendezések szervizelési feladatainak ellátása szerződött és eseti partnereinknél ipari és kereskedelmi klímaberendezések, hűtőgépek telepítése, szervizelése, karbantartása, üzembiztos működésüknek biztosítása partnereink telephelyein fan-coilo.
  • Klímaszerelő segéd

    1183 Budapest
    - berendezések karbantartása, tisztítása (vezető szerelővel) - klímaberendezések előcsövezése (vezető szerelővel) - egyéb klímaszereléssel kapcsolatos segédmunka
  • Általános karbantartó

    Általános karbantartókat keresünk Budapest XI. kerületi telephelyünkre, szervizautóra azonnali kezdéssel. Épületgépész vagy villanyszerelő végzettséggel.Feltétel: “B” kategóriás jogosítvány, büntetlen előéletJelentkezni csak e-mailben, fényképes önéletrajzzal leh.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    280 000 Forint
  • Szerviztechnikus

    Nagymúltú, többgenerációs, budapesti telephelyű épületgépészeti cég keres teljes munkaidőre, önálló munkavégzésre képes szerviztechnikust/gázkészülék szerelőt azonnali belépéssel.Feladatok: Gázkészülék karbantartó feladatok Garanciális és garan.