Veszprém megyei állások, munkák szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel

39 db találat Szűrés
  • Gépek és tartozékainak telepítése, oktatása Gépek javítása, karbantartása Ügyfeleknél projectek megvalósítása Állapotfelmérés, diagnosztika Alkatrész kiválasztási és karbantartási tanácsadás ügyfeleink részére Szakmai kiállításokon való részvétel
    ma 13:15
  • Lakatos – hegesztő

    Országosan bárhonnan végezhető
    Tartó szerkezetek helyszíni szabása hegesztése, surantó csövek idomok hegesztése gyártása.
    máj. 17.
  • Eladó-pénztáros

    8200 Veszprém, Egyetem utca 19.
    áru feltöltés, értékesítés, áru átvétel, lottó terminál kezelése, három műszakos munkarend,
    máj. 17.
  • Felszolgáló- pultos Karriertipp!

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    Paloznak
    vendégek kiszolgálása ételek felszolgálása italok, kávék készítése, felszolgálása
    máj. 17.
  • Nyomozzon az elveszett gyémánt után!
    Regisztráljon, iratkozzon fel, tegye elérhetővé az önéletrajzát és nyerjen 2 millió forintot!
    Játszom!
  • Teremfőnök

    8237 Tihany
    Szakmai tudással és több éves tapasztalattal rendelkező teremfőnököt és pincér kollégákat keres a Plage18 Strand és Étterem Tihanyba.
    máj. 16.
  • szövőgépek kezelése, előmunkálatok a gépekhez/ lánchenger készítés / gépek karbantartása
    máj. 16.
  • Felszolgáló Karriertipp!

    8230 Balatonfüred, Tagore sétány 29.
    vendégek fogadása eszközök rendben és tisztán tartása rendelés felvétel, felszolgálás terítés készletek feltöltése
    máj. 15.
  • Konyha teljeskörű ellátása, ételek előkészítése, elkészítése, tálalása. Szakszerű tárolása, HACCP betartása. Ételek főzése, sütése Munkaterület tisztántartása Áruátvétel
    máj. 15.
  • Szakács Karriertipp!

    Balatonakarattya
    Konyha teljeskörű ellátása, ételek előkészítése, elkészítése, tálalása. Szakszerű tárolása, HACCP betartása. Ételek főzése, sütése Munkaterület tisztántartása Áruátvétel
    máj. 15.
  • Épületgépészeti kivitelezési munkák modern rendszerekkel (víz-,fűtés-,hűtés-,csatornarendszer) társasház, családi ház, szálloda, középület.
    máj. 15.
  • Lakatos-hegesztő Karriertipp!

    8248 Nemesvámos
    Önálló munkavégzésre képes, hegesztési gyakorlattal rendelkező lakatos szakembert keresünk.
    máj. 13.
  • A konyhafőnök utasításait követve ételt készít, tálal, díszít az ötcsillagos színvonal figyelembevételével Előkészítő, elkészítő és befejező műveleteket hajt végre Biztosítsa a konyha rendeltetésszerű és magas minőségben történő működését A szálloda pre-opening tevékenységeiben v...
    máj. 13.
  • Balatoni fagylalt eladó

    8230 Balatonfüred, Tagore sétány
    Dolgozz Balatonfüred legszebb panorámájú fagylaltozójában a Tagore sétányon, szükség esetén a szállásodat mi biztosítjuk! Önéletrajzodat akkor is várjuk, ha szakmailag nem érzed megfelelőnek tudásodat, mert a képzésedet mi biztosítjuk számodra! Feladat: - Vásárlóink kedves és udv...
    máj. 13.
  • A tihanyi Plage18 a Balaton legszebb beach clubja, mely szakképzett, tapasztalt koktélos/ bártender kollégát keres az idei szezonra, a lehető legjobb fizetési paraméterekkel. Amennyiben felkeltettük érdeklődésed és meghallgatnád ajánlatunk, nincs más teendőd, mint a 'jelentkezem'...
    máj. 13.
  • Értékesítő

    Rugalmas munkavégzési hely
    Főbb feladatok: Meglévő és új ügyfeleinkkel való kapcsolattartás Előre egyeztetett időpontokban ügyfelek látogatása Szerződéskötés
    máj. 12.
  • Pizzaszakács

    8220 Balatonalmádi, Balatonfüredi út 9.
    Pizzák készítése Pizza pálya feltöltése Munkaterület tisztán tartása
    máj. 11.
  • Építkezési projektek helyszíni irányítása, szervezése Projektekkel kapcsolatos megbeszélések szervezése, ezeken való aktív részvétel Beszámolás a vezetőség felé Árajánlatok kérése Építési munkák műszaki, szakmai irányítása Dokumentálás
    máj. 11.
  • Melegburkoló szakmunkás Karriertipp!

    - Burkolás - Anyagmozgatás - Szerszámkarbantartás - Munkaterület tisztántartása, nap végi takarítás
    máj. 11.
  • Tűzvédelmi szakmunkás Karriertipp!

    Tűzgátló fal átvezetésének kivitelezésében való munkavégzés
    máj. 11.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim