Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom állások, munkák, állásajánlatok Budapest, I. kerületben, Budapest, II. kerületben, Budapest, III. kerületben, Budapest, IV. kerületben, Budapest, V. kerületben, Budapest, VI. kerületben, Budapest, VII. kerületben, Budapest, VIII. kerületben, Budapest, IX. kerületben, Budapest, X. kerületben, Budapest, XI. kerületben, Budapest, XII. kerületben, Budapest, XIII. kerületben, Budapest, XIII. kerületben, Budapest, XIV. kerületben, Budapest, XIV. kerületben, Budapest, XV. kerületben, Budapest, XVI. kerületben, Budapest, XVII. kerületben, Budapest, XVIII. kerületben, Budapest, XIX. kerületben, Budapest, XX. kerületben, Budapest, XXI. kerületben, Budapest, XXII. kerületben, Budapest, XXIII. kerületben

6 db találat
  • Éjszakai üzletvezető

    1051 Budapest, Zrínyi utca 4.
    Az Ötkert kollégát keres éjszakai Üzletvezető munkakörbe. Jelentkezz - várunk a csapatunkba!Elvárásaink:• szakirányú végzettség vagy igazolt gyakorlat• megbízható, felelősségteljes személyiség• önálló munkavégzés
  • Rendezvény koordinátor

    Budapest, 1088 Pollack Mihály tér 3.
    Beérkező ajánlatkérések megválaszolása Helyszíni terembejárások vezetése Foglalási rendszer kezelése Helyszín lefoglalásával kapcsolatos adminisztratív teendők elvégzése Szolgáltatókkal való folyamatos kapcsolattartás Megrendezésre kerülő rendezvényeken való részvétel és...
  • Rezervációs munkatárs

    1061 Budapest, Király utca 8.
    szállodai foglalások rögzítése és visszaigazolása általános szállodai booking feladatok (d.e., d.u. és hétvégi beosztásban) szálláshelyen elérhető szolgáltatások értékesítése telefonos és e-mail megkeresések megválaszolása ...
  • Rendezvényszervező asszisztens

    1053 Budapest, Szép utca
    Feladataid között lesznek a:- különböző rendezvények/konferenciák regisztrációja, ezek ellenőrzése,- konferencia jelentkezéseket kezelő programok használata,- weboldal, social media felületek használata, admin felületek kezelése, ezeken való információk...
  • Recepciós

    A nálunk megszálló vendégek magas színvonalú kiszolgálása, kiemelkedő minőségű és gondoskodó vendéglátás.
  • Szállodai recepciós munkatárs

    1039 Budapest, Piroska utca 3.
    Feladatok: vendégek érkeztetése, kijelentkeztetése, ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok, szállodai kassza és vendégszámlák vezetése, terhelések ellenőrzése, egyéb szállodai recepciós feladatok ellátása