Állások, munkák főiskolai végzettséggel, 3-5 év tapasztalattal

3 db találat
Szűrés
  • Termékek tervezése, terveztetése A már meglévő hűtési, fűtési, szellőző rendszerek működtetése Árajánlatok beszerzése mind tervezésre, mind pedig kivitelezése Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal és kivitelezőkkel Karbantartások szervezése és felügyelete Éves beruházási...
    tegnap 17:25
  • Könyvelő

    2600 Vác, Gödöllői út 6.
    A cégcsoporthoz tartozó vállalatok naprakész számla szintű könyvelési feladatainak ellátása, koordinálása (számlák, bizonylatok kontírozása, könyvelése (vevő-, szállítói számlák, bank, pénztár, vegyes könyvelések) Számlák igazoltatása, költségszámlákkal kapcsolatos egyeztetés a j...
    tegnap 09:54
  • Feladatok: a munkatársak szakmai munkájának menedzselése és az intézmény működésének biztosítása minőségi ellátás működésének szakmai támogatása az adminisztráció naprakész vezetése munkatársak beosztásának tervezése más szociális intézményekkel, önkormányzattal történő kapcsolat...
    ápr. 22.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim