Állások, munkák és állásajánlatok

8 db találat
  • HR gyakornok (munkaügyi területre)

    Vác
    Bérszámfejtés előkészületeiben segítség nyújtása (jelenléti ívek, kiküldetési rendelvények ellenőrzése és adminisztrációja) Munkaügyi anyagok adminisztrációja, fűzése, kezelése Postázási feladatok, scannelés, másolás Cafeteriával kapcsolatos ügyek intézésében segítség Év...
  • Textilfeldolgozó (Könnyű fizikai munka ) Vác

    Vác
    Feladatok:• textíliák összekészítése hajtogatása, nagyüzemi vasaló gépbe való behelyezése• napi rendelésállomány feldolgozása• egyéb mosodai feladatok ellátása
  • Kisegítő ruházati eladó (Vác)

    2600 Vác
    - A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása- A munkaterület rendben és tisztán tartása- Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján
  • Ruházati eladó (Vác)

    2600 Vác
    - A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása- A munkaterület rendben és tisztán tartása- Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján- Esetenként pénztárosi feladatok...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    146 300 Forint
  • Takarító

    2600 Vác
    A megbízó által meghatározott takarítói feladatok ellátása Feladatok: -különböző helységek takarítása kézzel illetve takarítógéppel -mosdók, mellékhelységek, fürdők takarítása, a szemét összeszedése -időszakosan ablak, ajtó, és a burkolatok, csempék tisztítása Elvárások:...
    140 000 Forint