Ügyvéd állások, munkák 1-3 év szakmai tapasztalattal

6 db találat Szűrés
  • Ügyvéd

    1065 Budapest, Lázár utca 14.
    Pénzügyi szabályozási tárgyú jogi szolgáltatás ellátása felügyelt intézmények részére MNB előtti (hazai és határon átnyúló) engedélyezési eljárásokban való aktív részvétel Banki compliance, AML területen való tanácsadá Jogi kutatások elvégzése, állásfoglalások készítése Jogi irat...
    Legyen az első 5 jelentkező között!
    szeptember 18.
  • Jogtanácsos Karriertipp!

    1035 Budapest, Vihar utca 17.
    Menedzsment döntéseinek támogatása Kapcsolattartás hatóságokkal és más intézményekkel Jogi képviselet hatóságok és harmadik személyek előtt Szervezeti egységek munkájának jogi támogatása Közreműködés a Társaságra vonatkozó jogszabályoknak és egyéb előírásoknak való megfelelésben...
  • Jogtanácsos munkájának támogatása; annak szakmai kontrollja mellett a polgári jog körébe tartozó szerződések készítése és véleményezése magyar és angol nyelven, valamint az Ügyfelekkel történő szerződéses tárgyalásokon való részvétel; Ügyvezetés munkájának jogi szempontú támogatá...
    szeptember 13.
  • Klasszikus ügyvédi feladatok ellátása.
    szeptember 12.
Pályázataim
Mentett állások
Állásértesítőim