Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető állás, munka

5 db találat
  • Ügyfélkapcsolati manager

    2030 Érd
    FELADATOK:tárgyalások lefolytatása, megállapodások, szerződések kötése,a régi kapcsolatok fenntartása és ápolása, új üzleti kapcsolatok teremtése és kiépítése,a vevői és az ügyfél adatbázisok kialakítása,az ügyfelek folyamatos tájékoztatása a...
  • Junior Shift Manager

    Rugalmas munkavégzési hely
    - Feladatod: maximális vendégértékeléseket elérni apartmanjainkban, a vendégek kényelmes tartózkodását biztosítva.- Felelősségedbe tartozik:A vendégekkel foglalkozó, velük kapcsolatot tartó csapat (recepciósok) támogatásaNapi munka irányítása,...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    400 000 Forint
  • Ügyfélkapcsolati asszisztens

    1133 Budapest, Árbóc utca 6.
    Trendi, fiatalos, extrém sebességgel fejlődő márkát képviselnél? Szuper csapatban, motiváló feladatokkal, kimagasló fizetésért dolgoznál? Több éves online ügyfélszolgálatos tapasztalatod van? Légy része a sikernek, vár a Billingo...
  • Call Center supporting supervisor

    Budapest, 1123 Nagyenyed utca 8-14.
  • Customer Service Representative (Dutch OR Spanish OR Portuguese Speaking)

    Budapest
    Supporting external clients or internal employees via email or phone Interacting with stakeholders in a professional, friendly and efficient manner Administrative duties Entering the interactions to the system Providing high quality service Taking part in relevant projects