Törökbálinti állások, munkák 1-3 év szakmai tapasztalattal

7 db találat Szűrés
  • Gépkocsivezető Karriertipp!

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    2045 Törökbálint
     Főbb feladatok, munkák: Fagyasztott áru szállítása 7,5 tonnás teherautóval Hajnali munkakezdés
    Jan. 12.
  • Főbb feladatok, munkák: Nemzetközi, saját flottás-kamionos árufuvarozás teljes körű szervezése és bonyolítása Ügyfelekkel és gépkocsivezetőkkel való folyamatos kommunikáció, egyeztetés  Gépjárművezetők napi szintű koordinálása, teljesítményének folyamatos ellenőrzése, vezetési és...
    Jan. 18.
  • A gépkocsi flottára vonatkozó műszaki adminisztrációs feladatok ellátása Szerviz és alkatrész ügyintézés Javítások, műszaki mentések, műszaki vizsgáztatások megszervezése Az elvégzett ellenőrzések dokumentálása Belső utasítások betartásának ellenőrzése Gépkocsivezetőkkel napi kap...
    Jan. 17.
  • Mindennapi adminisztrációs munka elvégzése E-mailek kezelése Számlák és szállítólevelek iktatása Postai levelek érkeztetése
    Jan. 13.
  • Ha szeretnél: beérkező ügyfélhívásokat fogadni e-mailben érkező megkereséseket megválaszolni panaszokat kezelni rendeléseket rögzíteni részt venni új rendszerek kialakításában fenntarthatóságért, környezetünkért tenni dinamikusan fejlődő vállalat része lenni csapatban dolgozni...
    Jan. 11.
  • „C kategóriás” gépjárművezető / sofőr

    Szállítási és rakodási feladatok ellátása (60 l-es hordók cseréje rakodóval) Menetlevél, fuvardokumentumok és járműkészletek kezelése
    Jan. 11.
  • - A beérkező áru átvétele, ellenőrzése, rendszerezése - Termékek címkézése, precíz csomagolása - Kiküldésre váró áru teljes körű kezelése, fuvarozó részére történő átadása - Raktár rendben tartása
    Jan. 10.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim