Teherszállító, sofőr, futár állások Pest megyében 1-3 év szakmai tapasztalattal

13 db találat Szűrés
  • Mi lesz a fő feladatod? A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér hivatalos transzferszolgáltató partnereként városlátogató turisták transzferálása belvárosi hotelekbe és onnan vissza.
    aug. 13.
  • tehergépkocsi-vezető C+E kategóriás jogosítvánnyal, emelőhátfalas és/vagy multiliftes járműre, sárga hatósági bizonyítvánnyal, GKI-kártyával, emelőgép-, darukezelői / emelőhátfalas OKJ-s bizonyítvánnyal, gyakorlattal
    aug. 12.
  • 3,5 t össztömegű jármű (furgon) vezetése Kizárólag belföldi szállítás és kizárólag hétköznap A szállítandó áru tételes átvétele, szakszerű rakodása, szakszerű szállítása A kapcsolódó dokumentáció (számla, szállítólevél stb.) körültekintő kezelése Szállítási feladatok pontos elvég...
    aug. 12.
  • Nemzetközi kamionsofőr

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    Gyál
    Rövid osztrák, német fuvarok, heti 2 kanyar vagy hetelős munka. A kedd estét és a hétvégét itthon töltheted pihenéssel. Nincs napokig történő várakozás vámra, kompra. A DAF és MAN kamionok újak, nincs napokig tartó szervizelés.
    aug. 11.
  • C + E kategóriás jogosítvánnyal rendelkező gépjármű vezető

    2142 Nagytarcsa, Asbóth Oszkár
    Össszeszokott csapatunkba keressük új sofőr kollégánkat a legújabb „Jó Banános” szerelvényünkre. Munkavegzés nagytarcsai telephelyünkon, napi bejárós, 70-80% beföldi hűtős kiszállitás fuvarok, 20-30% kis-nemzetközi hűtős fuvarokra, amit külön bónusszal honorálunk kollégáknak...
    aug. 10.
  • Sofőr

    2225 Üllő, Zöldmező u. 1. és 1044 Budapest, Ezred utca 1-3.
    A fuvarszervezőtől kapott szállítmányozási feladatokat Te látod majd el Ellenőrzöd a szállított áru sértetlenségét és mennyiségét Reggelenként az autót nagyrészt Te fogod megpakolni, de lesz segítséged is Váltott menetrendre számíthatsz, ami azt jelenti, hogy mindig az ország más...
    aug. 10.
  • Belföldi fuvar feladatok végzése
    aug. 09.
  • Tehergépkocsi vezető

    2040 Budaörs, Kaktusz utca
    Építőanyagok kiszállítása és lerakodása autódaruval budaörsi telephelyről 20 km-es körzeten belül (nincs kintalvás), H-P heti 5 munkanapi munkavégzés). Betanulás után minimum 400.000 nettó havi jövedelem + kiegészítés.
    aug. 02.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim