Állások, munkák és állásajánlatok

5 db találat
  • Operátor (saját állományba)

    2800 Tatabánya
    Feladatok: - Különböző autóalkatrészek gyártási folyamatának elvégzése Elvárások: - Folyamatos 12 órás műszakrend vállalása - Alapfokú végzettség Amit partnerünk kínál:...
  • Pultos-eladó

    Tatabányai munkahelyi étterembe keresünk eladót azonnali kezdéssel.Elvárások:- gyors, pontos, igényes munkavégzés- szakirányú végzettségElőny:- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Operátor (könnyű fizikai munka)

    Autóalkatrészeket gyártó partnercégünkhöz könnyű fizikai munkára OPERÁTOR munkatársakat keresünk AZONNALI KEZDÉSSEL Amit partnercégünk kínál: - 3 műszakos munkarend, hétfőtől péntekig - Teljesítmény bónusz - Jelenléti bónusz -...
  • Géplakatos

    2800 Tatabánya, Alugyári út
    Az üzemvitel során fellépő gépészeti karbantartási feladatok ellátása, ill. a karbantartási tervben szereplő gépészeti munkák elvégzéseÉpületgépészeti karbantartási feladatok, egyéb lakatosi, hegesztési...
Állásajánlatok Tatabánya közelében