Takarítás, Tisztítás részmunkaidő 6 óra állás, munka

9 db találat
  • Kertész/Udvaros

    2220 Vecsés, Almáskert út 2.
    Főbb feladatok: · fűnyírás, sövénymetszés, bozótvágás· növények ültetése, gondozása· gyomlálás· udvar tisztán tartása· szemetes konténerek kezelése hóeltakarítás, csúszásmentesítés
  • Szobalány/ Szobafiú

    1052 Budapest, Váci utca
    Budapest belvárosában elhelyezkedő apartmanházba keresünk precíz, magára és környezetére igényes takarító kollégát azonnali kezdéssel az alábbi munkakörre: Apartman takarítás- 8:30-14:30- apartmanok rendben tartása- ágyazás, portörl.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    160 000 Forint
  • Takarító

    6000 Kecskemét
    Üzemi, raktári és irodai szociális helyiségek megfelelő takarítása, tisztaságának fenntartása Takarítási naplók vezetése, naprakészen tartása Tisztító- és takarítószerekre igények felmérése, összeírása beszerzéshez
    110 000 Forint
  • Takarítónő (Taksony)

    2335 Taksony
    Porszívózás, felmosás, gépi és kézi takarítás, mosogatógép bepakolása és elindítása, leszemetelés, mellékhelyiség tisztántartása.
    150 000 Forint
  • Szobalány

    8640 Fonyód, Szent István utca 1.
    Felelős a helyiség takarításáért, beleértve az ágynemű cseréjét, a törülközők cseréjét, a fürdőkád, a WC tisztítását, a padlótisztítás és a vendégszobában végzett egyéb takarítási munkákat, valamint italok, szappanok és piperecikkek időben történő feltöltését. A k.
  • Takarító

    4400 Nyíregyháza, László utca 12.
    Áruházunk tevékenységéhez kapcsolódó területek ( irodák,étkező,öltözők,mosdó helyiségek,eladótér,folyosó ) napi takarítása,mely magában foglalja többek között a porszívózást,felmosást,portalanítást.A különböző helyiségekben kihelyezett hulladéktárolók rendszeres ürítése.
  • Takarító/Takarítónő Karriertipp!

    2144 Kerepes, Vasút utca
    kiadott területek (szellemi tevékenységekhez kapcsolódó irodák, étkezők, labor, öltözők, folyósok, mosdók) napi takarítása és tisztántartása (porszívózás, felmosás, felületek lemosása, portalanítás), illetve szükség esetén rendszeres, tervezett takarítások/nagytakarítások.
  • Szobaasszony

    6725 Szeged, Petőfi Sándor sugárút 47.
    Szeged Belvárosi Panzióba, azonnali kezdéssel keresünk megbízható, leinformálható, tapasztalattal rendelkező munkaerőt, szobaasszony-takarító munkakörbe teljes munkaidőbe. Előfeltétel: Társalgási szintű angol nyelvismeret, középfokú vé.
    140 000 Forint
  • Takarító

    1087 Budapest, Hungária körút 40.
    Budapesten - a pesti oldalon - Hungária körúton, az Aréna Sportcsarnok közelében elhelyezkedő irodaházban lévő irodaterület takarításához keresünk 4-6-8 órás munkavégzéshez takarító munkatársat.