Állások, munkák és állásajánlatok

82 db találat
  • Festő

    5000 Szolnok, Nagysándor József út
    Festés előkészítése, fa nyílászárók festése.
  • Üzletvezető helyettes- Szolnok

    Szolnok
    Feladatok:- általános, üzletben lévő feladatok ellátása- vásárlók kiszolgálása, tájékoztatása- anyag és árukiadás- pénzkezelésElvárások:- minimum középfokú végzettség- megbízhatóság, önállóság
  • Kézbesítő

    5000 Szolnok, Jubileum tér
    Levelek és küldemények kiszállítása a címzettek részéreHírlap előfizetések gyűjtéseHírlapok és sorsjegyek értékesítéseElszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel
  • Szerviztechnikus

    5000 Szolnok, Újszászi út
    Hulladékkezelési gépek kereskedelmével foglalkozó, folyamatosan bővülő piacvezető cég keres csapatába fiatalos, lendületes, tanulni vágyó új munkatársat szervizcsapatába. A feladat megköveteli a precizitást és az energikus munkavégzést.
  • Gépjárművezető

    A postai gépjármű rendeltetési helyre történő vezetése, a szállítandó postai küldemények károsodásmentes szállítása; a küldemények átadása, illetve átvétele, a gépjárműre felszerelt emelő működtetése.
  • Húsipari segédmunkás

    5000 Szolnok, Vágóhíd utca 60.
    Kaiser Food Kft.A KAISER FOOD Kft. a magyarországi húsipari piac egyik legmeghatározóbb szereplője. Szolnoki gyártótelephellyel rendelkező Vállalatunkhoz várjuk leendő munkatársunkat a következő munkakörbe:
  • Üzemi takarító

    Kaiser Food Kft.A KAISER FOOD Kft. a...
Állásajánlatok Szolnok közelében