Szociális munkás állások, munkák

5 db találat
Szűrés
  • Ápoló- gondozó

    Rugalmas - Budapest, Pest megye
    A Geriatric Sol Kft Házi Segítségnyújtó és Otthoni Szakápolási Szolgálat Budapest területére (megbeszélés szerint) Ápoló és Gondozó munkatárs munkakörbe felvételt hirdet. Amennyiben lendületes csapat tagja akarsz lenni és klienseink egészségügyi vagy szociális ellátásában szeretn...
    tegnap 11:10
  • egyéni esetkezelés, konzultációk, életvezetési tanácsadás tartása pszichiátriai betegek, alkohol-, drog-, játékfüggők és hozzátartozóik számára adminisztráció naprakész, pontos vezetése pszichiáter szakorvos mellett végzendő asszisztencia a szakrendelésen ellátórendszerrel, szakm...
    ápr. 22.
  • A Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona Szociális munkatárs munkakörbe keres munkatársat. Főbb feladatok, elvárások: Az intézménybe beérkező kérelmekhez tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése. Előgondozási tevékenység elvégzése. A felvételre várakozókkal, kére...
    ápr. 17.
  • Szociális ügyintézői feladatok ellátása.
    ápr. 10.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim