Állások, munkák és állásajánlatok

4 db találat
  • Sortöltő Munkatárs

    2310 Szigetszentmiklós, Leshegy utca 2.
    Termékek, áruk betárolása, kitárolása / anyagmozgatás békával Gyártósorok alkatrésszel való kiszolgálása Minőségi és mennyiségi ellenőrzés, áruátvétel és árukiadás során Kapcsolattartási a termelési területekkel
  • Alapanyag ellátó

    2310 Szigetszentmiklós, Leshegy út 2.
    Feladatok: - Termelési- tervek utasítás alapján történő alapanyagok előkészítése ( kézi raklapemelő használatával) - Munkabiztonsági előírások betartása (munkavédelmi ruházat viselése kötelező) - Adatok gyűjtése és továbbítása a felettesek felé - A Label Office folyamatainak elvé...
  • Operátor

    Szigetszentmiklósi televízió gyárunkba keresünk összeszerelő operátorokat hosszú távra, azonnali munkakezdéssel. Szalag mellett betanított, összeszerelő munka, címkézés és csomagolási tevékenység. Egy műszak: 7:30- 16:00 (ebédidő + 2 szünet), hétvégi munkavégzés nincs...
  • Eladó

    2310 Szigetszentmiklós, Háros u.
    ELADÓ MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK ! Bolti eladó munkatársat keresünk XIII-kerbe,Fodrászkellék-Illatszer üzleteinkbe, teljes munkaidőben. Szeretnénk ha csapatunk egy kedves , ügyes, vidám munkatárssal bővülne. Jelentkezz, ha: - Van eladói tapasztalatod és szeretsz is eladni. - Precíz v...
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    180 000 Ft