Állások, munkák és állásajánlatok

231 db találat
  • Nyomdai vágógépkezelő

    8000 Székesfehérvár, Babér utca
    A székesfehérvári Regál Nyomdaipari és Kereskedelmi Kft bőviti csapatát. Azonnali kezdéssel felvesz nyomdai vágógépkezelő munkatársat.
  • Cnc gépbeállító Karriertipp!

    8000 Székesfehérvár, Amerikai fasor 9.
    Cégünk a Himile Science and Technology leányvállalata, mely az autógumi vulkanizáló formák (moldok) legnagyobb gyártója világszerte.Megrendelőink közé tartoznak olyan világvezető autógumi gyárak, mint a Michelin, Bridgestone, Pirelli és a Continental.
  • Gépbeállító (excenter, hidraulikus présgépek és CNC élhajlítók)

    8000 Székesfehérvár, Börgöndi út 8.
    Gépek felkészítése a termelésre és működésük biztosításaA gyártás előkészítése és felügyeleteA gyártáshoz szükséges feltételek biztosítása: gyártóképes szerszámok, gépekA folyamatos gyártás feltételeinek biztosításaAz operátor...
  • Lakatos / CO hegesztő

    Feladatok: Hegesztési feladatok CO-val Egyszerűbb lakatosipari megmunkálási és összeállítási feladatok Csaphegesztési feladatok Elvárások: CO hegesztésében szerzett gyakorlat...
  • Szigetelő bitumenes Karriertipp!

    8000 Székesfehérvár
    Bitumenes szigetelőket, brigádokat azonnali kezdéssel felveszünk Székesfehérvár és Budapest környéki munkákhoz. Bérezés megegyezés szerint. Érdeklődni : 06-30/901-7418 munkaidőben "
  • Tejtermékgyártó

    8000 Székesfehérvár, Seregélyesi út 127.
    Feladata:A gyártási technológia szerinti tejtermék előkészítés, adalékanyagok és egyéb anyagok hozzáadása, bekeverése, hőkezeléseA gyártó és kiszolgáló vonalak, tartályok, berendezések, CIP – rendszerű – kézi vagy automata –...
Állásajánlatok Székesfehérvár közelében
Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.