Állások, munkák egyetemi végzettséggel, 5-10 év tapasztalattal

9 db találat
Szűrés
  • Környezetvédelmi engedélyeztetési kérelmek elkészítése Környezetvédelmi projektek vezetése és koordinálása
    ma 14:10
  • A raktár működésében való aktív részvétel: A beérkező áru raktározása, szállításra történő előkészítése, csomagolása, teljes áruforgalom nyomon követése Raktári dokumentációk naprakészen tartása Általános raktározási feladatok pl.: Raktári beérkezéseknél a beszállított tételek m...
    tegnap 00:50
  • Szerviz igények fogadása, kezelése, megoldása Hibás készülékek diagnosztikája, javítása és felügyelete Szerviz adminisztráció: munkalapok, jegyzőkönyvek, jótállások vezetése
    ápr. 23.
  • Napelem tartószerkezet gyártással foglalkozó cég induló projektjének elsősorban sales és marketing stratégia kialakítása, Az értékesítési csatornák kialakítása és utókövetése (Meglévő partneri kapcsolatok ápolása, új vevők felkutatása elsősorban Magyarországon, majd nemzetközi pi...
    ápr. 20.
  • Bútorok gyártmányterveinek, és gyártási dokomentációinak, CNC programjainak elkészítése. Alapanyagok, szerelvények, kikonszignálása, megrendelése. Gyártási folyamatok ellenörzése felügyelete!
    ápr. 18.
  • Eladó - lottó terminálkezelő

    8000 Székesfehérvár, Távirda utca
    Főbb feladatok: Vásárlók udvarias, szakszerű kiszolgálása Bejövő áruk átvétele, bevételezése Polcok és hűtők feltöltése Szállítókkal való egyeztetés, kapcsolattartás.
    ápr. 16.
  • Irodai ügyintéző

    8000 Székesfehérvár, Balatoni út 143.
    - Árajánlatok készítése - Emailek megválaszolása - Kassza kezelése - Vevők segítése - Beszállítókkal való kapcsolattartás
    ápr. 15.
  • az üzlet folyamatos működésének biztosítása értékesítő feladatok ellátása üzletbe betérő érdeklődők tájékoztatása, kiszolgálás készlet kezelés, árukiadás számla írás, pénztárgép kezelés üzletvezető, üzletvezető helyettes feladatainak ellátása...
    ápr. 02.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim