Állások, munkák középiskolai végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

5 db találat
Szűrés
  • Környezetvédelmi engedélyeztetési kérelmek elkészítése Környezetvédelmi projektek vezetése és koordinálása
    ápr. 20.
  • A raktár működésében való aktív részvétel: A beérkező áru raktározása, szállításra történő előkészítése, csomagolása, teljes áruforgalom nyomon követése Raktári dokumentációk naprakészen tartása Általános raktározási feladatok pl.: Raktári beérkezéseknél a beszállított tételek m...
    ma 00:50
  • Árukiadó Karriertipp!

    8000 Székesfehérvár
    Nem targoncás munkakör! A beérkező- és a kimenő áruk összekészítése, csoportosítása békával. Szállítólevelek, számlák kiadása a sofőröknek. Hűtött és hűtetlen raktárakban elpakolni az árukat. Élelmiszerek esetén különösen figyelni kell a lejárati idő szerinti betárazásra. A követ...
    ápr. 22.
  • Eladó - lottó terminálkezelő

    8000 Székesfehérvár, Távirda utca
    Főbb feladatok: Vásárlók udvarias, szakszerű kiszolgálása Bejövő áruk átvétele, bevételezése Polcok és hűtők feltöltése Szállítókkal való egyeztetés, kapcsolattartás.
    ápr. 16.
  • az üzlet folyamatos működésének biztosítása értékesítő feladatok ellátása üzletbe betérő érdeklődők tájékoztatása, kiszolgálás készlet kezelés, árukiadás számla írás, pénztárgép kezelés üzletvezető, üzletvezető helyettes feladatainak ellátása...
    ápr. 02.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim