Állások, munkák középiskolai végzettséggel, 3-5 év tapasztalattal

9 db találat Szűrés
  • kiskereskedelmi ékszer-értékesítés vevőfókuszú, udvarias kommunikáció a zálogfiók mindennapi működtetésében való aktív részvétel becsüs végzettséggel: nemesfém ékszerek, tárgyak értékmeghatározása, záloghitelezés
    ma 11:15
  • A Home&People ingatlan több mint 1500 szegedi új és használt ingatlanának értékesítése, kezelése. Folyamatos kapcsolattartás az új és a meglévő ügyfélkörrel!
    márc. 26.
  • Telefonos kapcsolattartás. Ügyfélszerzés. Személyes értékesítés.
    márc. 25.
  • Irodai IT problémák elhárítása, kollégáknak való segítségnyújtás; Működő IT infrastruktúra fenntartása és kezelése; Wordpress alapú weboldal szerkesztése; IT problémák azonosítása és kreatív megoldása, illetve azok továbbítása a megfelelő helyre; POS-terminálok és kassza rendszer...
    márc. 25.
  • Főbb feladatok: - társaságok és egyéni vállalkozók naprakész, teljes körű önálló könyvelése, bérszámfejtése, éves és évközi beszámolók elkészítése - bevallások készítése, küldése - kapcsolattartás az ügyfelekkel - hatóságokkal való együttműködés...
    márc. 23.
  • Üzemvezető, aki szervezi és irányítja az sárgarépa üzemet és felügyeli a dolgozók munkáját. Feladataid lesznek: az üzem feldolgozó és csomagoló részlegének irányítása, valamint a raktári anyagmozgások koordinációja, mennyiségi és minőségi átvételének felügyelete, az üzem minőségi...
    márc. 22.
  • röntgen felvételek elkészítése vizsgálattal kapcsolatos dokumentáció elkészítése pénztárgép kezelés páciensek koordinálása
    márc. 19.
  • az üzlet mindennapos feladatainak ellátása vásárlók tájékoztatása, kiszolgálás megrendelések kezelése anyag és árukiadás pénztárgép kezelés üzletvezető feladatok ellátása üzletvezető helyettes feladatok ellátása
    márc. 12.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim