Szakmunka állások Zala megyében 5-10 év tapasztalattal

14 db találat Szűrés
  • Villamos szerelésvezető

    Rugalmas - Somogy megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
    Tervismeret, iránymutatás alvállalkozóknak Munkavégzés helyszíni koordinálása Kivitelezés minőségi, szabványossági, esztétikai ellenőrzése Szerelési munkavégzés alkalomszerűen, támogatóként Mérések elvégzése, mérési jegyzőkönyvek kiállítása Helyszíni kapcsolattartás a megbízóval...
    márc. 27.
  • Rendezvény előkészítő munkatárs - Zalaegerszeg 2024.04.21 (diákmunka)

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    8900 Zalaegerszeg, Stadion utca 3.
    Rendezvény előkészítése, pakolás, elemek összeállítása/építése Munkaidő: 2024.04.21.(vasárnap) 6:00-10:00-ig Bér: br. 2 050 Ft/óra (25 év alatt br.=nettó)
    márc. 27.
  • Zalaegerszeg-i töltőállomásra keresünk, munkájára és környezetére igényes, munkatársat. Beérkező üzemanyag átvétele, shop termékek figyelemmel követése illetve tisztán tartása, vevők esetleges kiszolgálása, segítése.
    márc. 27.
  • Ipari gépszerelő (mechanikus, villamos)

    Országosan bárhonnan pályázható, Egyéb külföld
    Ipari berendezések telepítése és infrastruktúra kiépítése. Gyártógépek vagy egyedi ipari berendezések szétszerelése, mozgatása, összeszerelése.
    márc. 25.
  • Szakács Karriertipp!

    8788 Zalaszentlászló, Szentmihály-puszta
    - konyhai, előkészületi feladatok elvégzése - ételek elkészítése közösen egyeztetett receptúrák alapján - tálalási feladatok ellátása - higiéniai és konyhatechnológiai (HACCP) szabályok betartása - HACCP dokumentáció vezetése - konyhai raktárkészlet megfelelő kezelése...
    márc. 22.
  • Felszolgáló-pultos Karriertipp!

    Feladatai: - vendégek szakszerű, pontos kiszolgálása - rendelések felvétele, összekészítése - folyamatos kommunikáció a vendégekkel, visszajelzések a vezetőségnek - környezetének tisztán tartása - együttműködés a kollégákkal
    márc. 22.
  • Műanyag fröccsöntő gépbeállító Karriertipp!

    8800 Nagykanizsa, Csengery út 111.
    Műanyag fröccsöntő gépek (ENGEL) üzemeltetése, karbantartása, Műanyag fröccsöntő gépek technológia szerinti beállítása, Szerszámcserék lebonyolítása, Gyártás felügyelete, ellenőrzés, mérés, Napi termelési adminisztráció végrehajtása.
    márc. 22.
  • Gyengeáramú (kamera-, behatolásjelző-, tűzjelző- ,beléptető-) rendszerek telepítése, csapatban, képzettségtől függően, alapszereléstől (kábelezés), a szerelvényezésen át, a programozásig, átadásig komplett kivitelezés.
    márc. 21.
  • Vevők kiszolgálása.Bejővő áruk bevételezése.
    márc. 18.
  • Építésvezető

    Országosan bárhonnan pályázható
    Elsősorban Ausztriában, tetős ipari rendszerek kivitelezésénél külföldi csapatuk (5-6 fő) műszaki/technikai vezetése, támogatva a fizikai munkában való tevékeny részvétellel és az ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése
    márc. 18.
  • Pénztárgép kezelése. Vevők kiszolgálása. Vevői megrendelések kezelése.
    márc. 18.
  • Fehérnemű üzletbe keresek kedves,, egyedül is dolgozni tudó munkatársat keresünk.
    márc. 18.
  • Elektroműszerész

    8992 Bagod, Gépállomás utca 9.
    - kosaras emelőgépek elektromos szerelése, - vezérlőszekrények szerelése, - vezérlő rendszerek megtervezése, kialakítása
    márc. 13.
  • Áruszállító

    8900 Zalaegerszeg, Juhász Gyula utca 15.
    Cégünk áruszállító munkatársat keres Zalaegerszegi központunkba, akinek a feladata termékeink házhozszállítása Magyarország területén. Feladatokhoz tartozik eseti sportszerek szervizelése, és eseti raktári munka is.
    márc. 11.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim