Állások, munkák szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel, 3-5 év tapasztalattal

6 db találat
Szűrés
  • A kijelölt ételek elkészítése a konyhafőnök irányítása mellett, Gépek, berendezések kezelése, munkafelület és munkaeszközök tisztán tartása.
    ma 11:29
  • Cukrász (Miskolc)

    3526 Miskolc, Robert Bosch park 1.
    Az átvett anyagokból az anyagkiszabáson meghatározott cukrásztermékeket, süteményeket, tésztaféléket az előírt mennyiségben, minőségben és időre elkészíted, úgy szervezed munkádat, hogy az ételkészítés folyamatában fennakadás ne legyen, Gondoskodsz a sütemények higiénikus frissen...
    ma 11:25
  • Autószerelő és autóvillamossági szerelő Karriertipp!

    3527 Miskolc, Zsigmondy Vilmos utca
    Autóbuszok napi javításában való részvétel Kötelező gyári szervizek elvégzése Hatósági vizsgafelkészítés Diagnosztikai eszközök segítségével hibák beazonosítása Beiskolázott tanfolyamok sikeres elvégzése (különböző szakmai tanfolyamokon való részvétel)...
    ápr. 20.
  • Fő feladatok: üzemanyag és shop termék eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás.
    márc. 27.
  • Barista (Miskolc)

    Te fogod kezelni a kávégépet és aktív részese leszel a vendégek magas szintű, precíz kiszolgálásának, A pénztárgép kezelése is a feladataid része lesz, Felelős leszel a tiszta és rendezett munkakörnyezet fenntartásáért. Mikor számítunk Rád és a munkádra? Hétfőtől péntekig 5:30 ór...
    márc. 26.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim