Állások, munkák szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

106 db találat
Szűrés
  • Háztartási gépek javítása Háztartási gépek beüzemelése helyszínen és a cég telephelyén
    ápr. 15.
  • Recepciós

    4025 Debrecen, Hatvan utca 17.
    Vendégek be- és kiléptetése, számla készítés. Felmerülő helyzetek/problémák kezelése. Debrecen látnivalóiról való tájékoztatás nyújtása.
    ma 00:45
  • Árufeltöltő-Eladó

    4031 Debrecen, Köntösgát sor 5.
    Élelmiszerkereskedelmi vállalkozásunk csapat bővítés céljából keress hűtőkamrába (+6°C) munkájára igényes, megbízható, kereskedelemi gyakorlattal rendelkező Árufeltöltő-eladó munkatársat.
    ápr. 03.
  • Kapcsolószekrények, villamos berendezések kapcsolási rajz alapján történő összeszerelése Vezérlőpanelek és különböző tipusú kapcsolódobozok összeszerelerése, bekötése
    ápr. 03.
  • Áru kiszállítása Szállítólevek és számlák kezelése Elszámolások pontos vezetése A gépjármű tisztán tartása kívül és belül Vevők udvarias kiszolgálása
    ápr. 03.
  • Egyetemes esztergályos

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    4030 Debrecen, Híd utca 4.
    Feladatok: Egyedi és kisszériás gépgyártás alkatrészeinek megmunkálása, műszaki dokumentáció alapján. Hagyományos esztergályos gép kezelése (leszúrás, fúrás, menetkészítés, illesztések, besimítások elkészítése).
    ápr. 03.
  • Műanyagipari gépek alkatrészeinek gyártásához és felújításához tartozó esztergálási műveletek elvégzése. Hagyományos eszterga gépen történő munkavégzés.
    ápr. 03.
  • Pénztáros

    4031 Debrecen, Kishatár utca 34.
    Érdekelnek a különböző sportágak? Aktívan sportolsz? Követed a legújabb trendeket? Az INTERSPORT lehetőséget biztosít számodra, hogy mindezeket a tulajdonságokat a munkád során is hasznosítsd! Ha Neked az értékesítés nem csak árufeltöltést jelent, akkor Téged keresünk, mint lelke...
    márc. 30.
  • az áru sérülésmentes kiszállítása fel- és lerakodásban való aktív részvétel önálló munkavégzés általános sofőri adminisztrációk
    márc. 28.
  • A mindenkori KRESZ-nek, valamint a biztonsági előírásoknak és utasításoknak megfelelően a 3,5 tonna alatti tehergépjármű vezetése Éjszakai munkakezdéssel a tehergépkocsi rendeltetési helyre történő vezetése, ládák mozgatása, a rakomány károsodásmentes szállítása, a rakomány átadá...
    márc. 28.
  • Szakács

    4080 Hajdúnánás, Bocskai utca 18.
    Olyan munkavállalók jelentkezését várjuk, akik kitartóak, motiváltak és a kreativitás jellemzi a munkavégzésüket.
    márc. 28.
  • Debreceni telephelyű cég egyedi acélszerkezetek gyártásához keresi új kollégáit hosszútávra.
    márc. 27.
  • Partnereinknél levő kávégépek, ital- és ételautomaták töltésére, tisztítására, takarítására, apróbb hibák elhárítására keresünk elhivatott munkatársat.
    márc. 25.
  • Villanyszerelő

    4032 Debrecen, Lóverseny utca 5.
    20 éve működő debreceni villamosipari cég villanyszerelő munkatársat keres debreceni munkavégzésre. Érdeklődni a Jelentkezem gombra kattintva.
    márc. 25.
  • Ipari gépszerelő (mechanikus, villamos)

    Országosan bárhonnan pályázható, Egyéb külföld
    Ipari berendezések telepítése és infrastruktúra kiépítése. Gyártógépek vagy egyedi ipari berendezések szétszerelése, mozgatása, összeszerelése.
    márc. 25.
  • Gyógyszeripari termékek átnézése Csomagolóanyagok és késztermékek felpakolása és dobozba gyűjtése, címkézése Kézi csomagolás A gyógyszergyártó gépek kezelése és a munkaterület tisztítán tartása Munkálatokkal kapcsolatos dokumentációk elkészítése
    márc. 22.
  • Szerviztechnikus

    Rugalmas - Hajdú-Bihar megye
    - Gázmotorok szervizelése, hibafeltárása és javítása - Időszakos karbantartások elvégzése - Felújítások végrehajtása  - Saját gyártású CHP egységek telepítése, üzembe helyezése - Az elvégzett munkák munkalapon történő dokumentálása
    márc. 21.
  • termékek kihelyezése áruprezentációs szabályoknak megfelelően áruátvétel, üzlettér tisztán tartása magabiztos, gyors pénztári munka vásárlók udvarias kiszolgálása az üzletvezető munkájának támogatása
    márc. 21.
  • - Hajdúszoboszlói áruház őrzése - Tevékenység 90%-a ülőmunka - Monitor nézés - Alap számítógép kezelés
    márc. 21.
  • Bolti eladó

    4028 Debrecen, Kassai út 78.
    Csatlakozz a COOP Szolnok cégcsoport DEBRECENI (636. COOP ABC, Debrecen, Kassai u. 78.) Coop élelmiszerboltjainak csapataihoz bolti eladó/pénztárosi pozícióba!
    márc. 21.

    4024 Debrecen, Teleki utca 8.
    Csatlakozz a COOP Szolnok cégcsoport DEBRECENI (633. COOP ABC, Debrecen, Teleki u. 8-10.) Coop élelmiszerboltjainak csapataihoz bolti eladó/pénztárosi pozícióba!
    márc. 21.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim