Állások, munkák szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel, 1-3 év tapasztalattal

8 db találat
Szűrés
  • Fő feladatok: üzemanyag- és shop termék eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás.
    ápr. 12.
  • Általános raktározási feladatok ellátása (műszaki alkatrészek, alapanyagok) Raktárkészleti nyilvántartás vezetése Anyagok, - áruk bevételezése és kiadása, az ehhez szükséges dokumentációk elkészítése Beérkezett anyagok ellenőrzése, átvétele, nyomon követése Anyaghiányok jelzése a...
    ápr. 11.
  • Kiszállítás fizikai előkészülete és felügyelete Kiszállításra váró termékek etikettezése Szállítólevelek elkészítése és könyvelése Raktárkészlet ellenőrzése (késztermék, csomagolás) Napi egyeztetés a kiszállított termékekről Teherautó forgalom gyáron belüli koordinálása...
    ápr. 11.
  • termékek kihelyezése áruprezentációs szabályoknak megfelelően áruátvétel, üzlettér tisztán tartása magabiztos, gyors pénztári munka vásárlók udvarias kiszolgálása az üzletvezető munkájának támogatása
    ápr. 10.
  • A közép és kisfeszültségű berendezések üzemeltetése, ellenőrzése, kapcsolások elvégzése A hozzá tartozó berendezések hatékony működésének és rendelkezésre állásának biztosítása Üzemzavar elhárítása Az üzemvitelhez tartozó dokumentációk kezelése Rendszerfelügyeleti szoftver kezelé...
    ápr. 05.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim