Eladó állás, munka

9 db találat Fót 15 km-es körzetében
Szűrés
  • Segítesz a vásárlóknak, hogy jobb gazdikká váljanak Figyelmesen kasszázol Rajtad múlik, hogy a polcokon mindig legyen áru, és tisztaság, rend legyen
    ápr. 16.
  • A budmil csapata eladót keres Duna Plázában található üzletébe! Minek örülünk? Ha van már eladói tapasztalatod (különösen, ha ruházati üzletben dolgoztál már), de ne ijedj meg, ha pályakezdő vagy, akkor is szívesen látunk! Szereted a divatot és érdekelnek az aktuális trendek Fon...
    ápr. 16.
  • Eladó (Duna Pláza - Mohito) Karriertipp!

    1138 Budapest, Váci út 178.
    Áruátvétel, -kihelyezés és kiszolgálás Pénztárosi feladatok ellátása Rend és tisztaság fenntartása Pénztárgép kezelése, napi nyitás/zárás A vásárlók segítőkész, proaktív kiszolgálása
    ápr. 16.
    ápr. 11.
  • A budmil csapata eladót keres Dunakeszi Auchanban található üzletébe! Minek örülünk? Ha van már eladói tapasztalatod (különösen, ha ruházati üzletben dolgoztál már), de ne ijedj meg, ha pályakezdő vagy, akkor is szívesen látunk! Sőt, akár iskola mellett is tudsz nálunk dolgozni...
    ápr. 08.
  • Üzletvezető Duna Pláza

    A Budmil csapata Üzletvezetőt keres Duna Plázában található üzletébe! Felelős leszel a munkatársak felvételéért, csapat képzésért és irányításáért. Fontos számodra, hogy a vásárlók mindennap tökéletes polcképpel és termékválasztékkal találkozzanak Te feladatod lesz az is, hogy ké...
    ápr. 17.
  • Vevőkiszolgálás Áruátvétel, pakolás Dekorálás és áruprezentáció Kasszázás Az üzlet rendben és tisztán tartása Árukészlet biztosítása az üzlet koncepciójának megfelelően és a márkazónák átlátható, egyértelmű elrendezése
    ápr. 12.
  • Fő feladatok: üzemanyag és shop termék eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás.
    ápr. 10.
  • termékek kihelyezése áruprezentációs szabályoknak megfelelően áruátvétel, üzlettér tisztán tartása magabiztos, gyors pénztári munka vásárlók udvarias kiszolgálása az üzletvezető munkájának támogatása
    ápr. 08.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim