Szakmunka állások, munkák XXI. kerületben

10 db találat
Szűrés
  • Élelmiszeripari gyártó berendezések tervszerű megelőző - és rendkívüli karbantartása, gyártás közbeni kezelése, üzemeltetése, átállítása, hibaelhárítása Felújítási munkálatokban való részvétel Egyes gépek működtetése/kezelése
    ápr. 15.
  • termékek kihelyezése áruprezentációs szabályoknak megfelelően áruátvétel, üzlettér tisztán tartása magabiztos, gyors pénztári munka vásárlók udvarias kiszolgálása az üzletvezető munkájának támogatása
    ápr. 18.
  • Éjszakai raktáros Karriertipp!

    1211 Budapest, Szikratávíró utca
    - Külső raktárakból érkező vevői megrendelések (B2B) kiszállítási útvonalakra történő csomagolása, - A zárási időpontok betartása, a rendelések határidőre történő előkészítése, a járatok időben történő indulásának biztosítása, - Folyamatos PDA használat a teljesítmény elvárásokna...
    ápr. 16.
  • Fő feladatok: üzemanyag és shop termék eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás.
    ápr. 16.
  • Lakatos-hegesztő

    1214 Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 257.
    A csepeli gépészeti telephelyünkre keressük kollégánkat, aki szívesen végez csapatunk tagjaként a cégünk tulajdonában levő izgalmas speciális mélyépítő gépekhez, eszközökhöz, ezek javításával, felújításával, gyártásával illetve fejlesztésével kapcsolatos lakatos és hegesztői fela...
    ápr. 15.
  • Részmunkaidős eladó (20 óra/hét)

    1212 Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 154.
    a vásárlókkal való barátságos, aktív kapcsolattartás árufeldolgozás és árukihelyezés pénztárkezelés üzlettér rendben- és tisztántartása
    ápr. 12.
  • munkafelvételi folyamat teljes körű kezelése, a hozzátartozó adminisztráció és előjegyzés kezelése, árajánlatok készítése; a szerelést végző kollégák munkaelosztása, munkaszervezés; folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel; biztosítási és garanciális ügyintézés; az elvégz...
    ápr. 11.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim