Állások, munkák anyanyelvi szintű nem igényel nyelvtudást nyelvtudással, 1-3 év szakmai tapasztalattal

9 db találat Szűrés
  • Tehergépjármű szerelő Karriertipp!

    1044 Budapest, Váci út 30.
    Tehergépjárművek és munkagépek szerelésre keresünk munkatársat saját géppark karbantartására, javítására.
    jan. 14.
  • Gyógymasszőr

    1078 Budapest, Marek József utca 31.
    A Doctorfit Gerincambulancia gyógymasszőr munkatársat keres budapesti telephelyére.
    jan. 14.
  • Egyedi vasszerkezeti munkák elvégzése
    jan. 13.
  • Hegesztő Karriertipp!

    1106 Budapest, Fehér út
    Vasból, acélból és öntvényekből készült szerkezeti egységek, gépalkatrészek, valamint vasúti kitérő és alkatrészeinek összeállítása, hegesztése 4-es, 6-os bevont elektródával
    jan. 13.
  • Vásárlók pontos, hatékony, gyors kiszolgálása Felvilágosítás, tanácsadás a vásárlóknak az áru kiválasztásához Számítógépes látványtervezés
    jan. 11.
  • Ékszerbecsüs

    1092 Budapest, Ferenc körút 22.
    Főbb munkafeladatok : nemesfém ékszerek ,  tárgyak értékmeghatározása - kereskedelmi szempontok figyelembevételével ügyfelek szabályzatok szerinti tájékoztatása átvett értékek - munkakör szerinti kezelése és elhelyezése , megóvása kiskereskedelmi ékszer értékesítésben történő rés...
    jan. 10.
  • Elektromos berendezés szerelő Karriertipp!

    1158 Budapest, Fázis utca
    Feladatok: kisfeszültségű kapcsoló berendezések szerelése, gyártása elosztó berendezések kábelezése, huzalozása elosztó berendezések sínezése
    jan. 10.
  • Asztalos

    Országosan bárhonnan végezhető
    Keresünk műhelyünkbe bútor és épületasztalost. Tervek, rajzok és szóbeli információk alapján faipari és asztalos munkák kivitelezése. Műhelyünk magas szintű felszereltséggel rendelkezik. Feladatok: Tervek alapján az alapanyag igény meghatározása A szakmai elvárások és a megrendel...
    jan. 06.

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    1203 Budapest, Topánka utca
    20 éve működő budapesti zálogfiókunkba ( XX. kerületekbe) keresünk ékszerbecsüst gyakorlattal. Teljes munkaidő,váltott műszakban(minden másnap),havi 15-16 munkanap hétvégén is. Kiemelt Bérezéssel.
    dec. 21.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim