Szakmunka állások Budapesten 3-5 év tapasztalattal

8 db találat
Szűrés
  • 16 tonna teherbírású, nyitott platójú teherautó vezetése. Napi 1 fuvar. 8 órás munkarend. Csak belföld. Alkalmazotti vagy vállalkozó szerződés
    ma 12:28
  • Fodrász Karriertipp!

    1033 Budapest, Hévízi út 1.
    A Hair-Gallery Fodrászat fiatalos, lendületes és nagyon lelkes csapatába hasonló mentalitású fodrászok jelentkezését várja a meglévő- illetve a folyamatosan bővülő vendégkör kiszolgálására.
    Friss
  • Feladatok Meghatározott túraterv szerint, hűtött élelmiszer 3.5 T tehergépkocsival történő kiszállítása budapesti és Budapest környéki partnereink részére; A kiszállítást megelőzően a raktárral együttműködve gondoskodni kell az áru gépjárműre történő felrakásáról; Szükséges admin...
    tegnap 13:45
  • kis csomagok a megadott címekre történő kiszállítása összekészített csomagok bepakolása a gépjárműbe ügyfelek igényeinek kezelése gépkocsi tisztántartása elektronikus bankkártya-olvasó készülék rendeltetésszerű használata
    ápr. 14.
  • Csatlakozz hozzánk sofőrként és légy a Green Team tagja! Nemzetközi hipermarkethez, élelmiszer kiszállításra sofőröket keresünk! Jelentkezz hozzánk egyéni vállalkozóként !
    ápr. 11.
  • Elektromos rollerek, Töltése - akkumulátor cseréje (könnyebb, kis autóval) Szállítása - áthelyezése, ki-beszállítása (közepesen nehéz, kisteherautóval)
    ápr. 11.
  • Az előre összekészített élelmiszer címekre való kiszállítása Időkapuk betartása Készpénzkezelés Terminálkezelés Szabályok betartása Gépjármű tisztántartása
    márc. 23.
  • Villanyszerelő

    Rugalmas - Budapest, Fejér megye
    Főbb feladatok: - Erősáramú szerelések - Ipari vagy lakossági létesítmények teljeskörű villamosenergia-ellátási, villámvédelmi kivitelezési munkái - Kábelnyomvonalépítési, kábelfektetési, kábelbekötési munkák - Elosztószekrények, kapcsolóberendezések telepítése, bekötése - Villam...
    márc. 19.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim