Szakmunka állások Borsod-Abaúj-Zemplén megyében 1-3 év tapasztalattal

8 db találat
Szűrés
  • Polcok és rakodóterületek feltöltése Áruk és a raktár rendben tartása Az érkező áru átvétele Termékek csoportosítása, rendezése megadott szempontok szerint Címkézés, matricázás
    ma 13:20
  • Szakács Karriertipp!

    3525 Miskolc, Széchenyi istván út 89.
    Konyhai feladatok ellátása.
    ma 08:20
  • Gépkocsivezető

    Rugalmas - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye
    Élelmiszerszállítás az áru eljuttatása a megadott címre
    tegnap 12:58
  • Pénztárosi feladatok ellátása Vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről
    ápr. 21.
  • Solar power plant service technician - North East

    Rugalmas - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
    Az naperőmű parkok folyamatos villamos energia ellátásának a biztosítása Naperőmű park kivitelezési munkálatokban való részvétel, igény esetén Kapcsolás a vállalat 20 kV -os és 0, 4kV -os berendezésein, munkautasítás szerint Naperőmű parkok megelőző karbantartásának elvégzése, el...
    ápr. 19.
  • Sofőr állás

    Rugalmas - Egyéb külföld, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád-Csanád megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
    Driving safely between our partners locations Exchanging contact information with new suppliers at new sites
    ápr. 19.
  • Bolti eladó (üvegházba) Karriertipp!

    3526 Miskolc, Szeles utca 63 69.
    Az áru teljes követése a beérkezéstől az eladásig: Áruérkeztetés Árazás Polcra helyezés Árumozgatás Vevők segítése Termékek felügyelete  Virágokkal való foglalkozás (locsolás, tisztítás) Értékesítés A bolt tisztán tartása
    ápr. 15.
  • Miskolci telephelyű cég keres mobil és telepített hidraulikus gépek, illetve munkahengerek javítására szerelőt. Miskolc és környékén lakók előnyben, teljes munkaidő, kiemelt fizetés.  Jelentkezni telefonon személyes találkozóra.
    ápr. 09.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim