Szakmunka állások, munkák Borsod-Abaúj-Zemplén megyében

10 db találat
  • Autószerelő

    3950 Sárospatak
    Veterán autók felújítása során a teljes autószerelési munkafolyamatok ellátása.
  • Asztalos

    3400 Mezőkövesd, Meggy utca 35.
    Asztalost keresük
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    250 000 Forint
  • Villanyszerelő

    3527 Miskolc, József Attila utca 74.
    Főbb feladatok, munkák: Ipari villanyszerelés Kapcsolószekrények bekötése Elosztó dobozok és szekrények bekötése Kábelkötés és kábelsaruzási munkák Kábelnyomvonalak építése Gyártósori gépek, berendezések építése/áta.
  • Roncsolásmentes anyagvizsgáló

    Rugalmas munkavégzési hely
    Miskolci székhelyű anyagvizsgáló laboratórium keres tapasztalattal rendelkező munkatársakat roncsolásmentes anyagvizsgálatok végzésére.
  • Szervizes Karriertipp!

    Országosan bárhonnan végezhető
    Budapesti székhelyű cég, folyamatosan bővülő csapatába keres elsősorban Budapest és Mezőtúr térségéből elektromos hőlégkeveréses sütők szervizeléséhez munkatársakat. Előny a műszerész, elektronikai műszerész végzettség. Ha szereti a kihívásokat és képes az önálló munkavégzésr.
    280 000 Forint
  • Árufeltöltő-pénztáros

    A Job Force Iskolaszövetkezet segítségével megalapozhatod az anyagi biztonságodat! Mit kapsz tőlünk? Biztos jövedelem, pótlékok közel dolgozhatsz az otthonodhoz, gyors betanulás, rugalmas időbeosztás: 4-6 vagy 8 órás munkarend, sokfé.
  • Műszerész

    3580 Tiszaújváros, Tiszai Vegyi Kombinát utca
    Műszaki berendezések karbantartása, javítása Üzemzavarok gyors elhárításában való közreműködés Gépek és berendezések állapotának folyamatos figyelemmel kísérése Karbantartási és javítási munkák dokumentálása Géptelepítési, fejlesztési proje.
  • Üzletvezető helyettes - Miskolc

    Miskolc
    üzlet napi szintű feladatainak elvégzése vásárlók fogadása és kiszolgálása árajánlat készítés pénztárgépkezelés, számlaírás
  • Vagyonvédelmi rendszertelepítő / karbantartó munkatárs

    Feladatok: Vagyonvédelmi rendszerek telepítése (riasztó- videó- és tűzjelző rendszerek) A rendszerek beüzemelése, programozása, későbbi karbantartása, javítása
  • Villanyszerelő napelemekhez

    Új munkatársat keresünk a Napelemes rendszereket kivitelező csapatunk szakmai irányítására.   Feladatok: Napelemek felszerelése és a villamos bekötési feladatok elvégzése