Szakmunka állások Baranya megyében főiskolai végzettséggel

4 db találat
Szűrés
  • Telefonos bolti eladó Karriertipp!

    7631 Pécs, Kincses út
     Feladatok: Ügyfelekkel való kommunikáció személyesen és telefonon keresztül Telefonok értékesítése és technikai beállítások végrehajtása Bolti adminisztratív feladatok ellátása Elvárások: Kiváló kommunikációs készség Műszaki érzék és készség a telefonok és telefonos kiegészítők...
    ápr. 16.
  • Pék

    7634 Pécs, Makay István út 84.
    A feladataid: dagasztás táblamunka (formázás) sütés eszközök és környezet rendben tartása beosztás szerint hétvégi, éjszakai munkavégzés
    ápr. 13.
  • Raktárkezelő - targonca vezető Karriertipp!

    7630 Pécs, Tüskésréti út 65.
    A forgalmazott termékekkel történő áru átvétel kiadás, targoncázás komissiózás, raktárkezelés, számlázás.
    ápr. 10.
  • az üzlet mindennapos feladatainak ellátása vásárlók tájékoztatása, kiszolgálás megrendelések kezelése anyag és árukiadás pénztárgép kezelés üzletvezető feladatok ellátása üzletvezető helyettes feladatok ellátása
    márc. 26.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim