Pályakezdő szakmunka állások Baranya megyében

7 db találat
Szűrés
  • Bolti eladó Karriertipp!

    7622 Pécs, Bajcsy-Zsilinszky utca 11/1.
    Feladataid lesznek: - Telefontartozékok értékesítése - Kijelzővédő fólia / üvegfólia felrakása - Az üzlet tisztán tartása, működésének zökkenőmentes biztosítása - Napi zárás és nyitás
    ma 10:10
  • Lakossági, nagyüzemi klímaberendezések kiépítése, telepítése, beüzemelése Klíma- és hűtőberendezések javítása, eseti és szerződéses karbantartási feladatainak ellátása Berendezések szivárgásvizsgálata, beszabályozása
    ápr. 17.
  • Telefonos bolti eladó Karriertipp!

    7631 Pécs, Kincses út
     Feladatok: Ügyfelekkel való kommunikáció személyesen és telefonon keresztül Telefonok értékesítése és technikai beállítások végrehajtása Bolti adminisztratív feladatok ellátása Elvárások: Kiváló kommunikációs készség Műszaki érzék és készség a telefonok és telefonos kiegészítők...
    ápr. 16.
  • Villanyszerelő

    Országosan bárhonnan pályázható, Egyéb külföld
    Erősáramú kivitelezéseink: Generál kivitelezővel történő egyeztetés Villamos tervek alapján, ütemtervkészítés Transzformátor állomás telepítése Ideiglenes energiaellátó rendszer kiépítése, Kalocsák telepítése, üzembe helyezése Erősáramú nyomvonalak kialakítása Elosztók telepítése...
    ápr. 14.
  • Biztonságtechnikai szerelő

    Rugalmas - Budapest, Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Heves megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Vas megye, Veszprém megye
    Kamera-, beléptető-, áruvédelmi- és riasztó rendszerek szervizelése, telepítése és karbantartása az ország nyugati , északkeleti és budapesti régiójában. Akár azonnali kezdési lehetőség.
    ápr. 11.
  • Mobiltelefonok és tartozékok értékesítése Segítségnyújtás és műszaki tanácsadás a vásárlók számára Használt készülék beszámítása, megvétele Adatmásolás, adatmentés Fólia felhelyezése
    márc. 26.
  • A vendégek ültetése, asztalfoglalások menedzselése. Rendelések felvétele. Az elkészült ételek felszolgálása. Számla elkészítése, vendégek fizettetése. Nem pultost keresünk!
    márc. 19.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim