Állások, munkák és állásajánlatok

63 db találat
  • Árukiszállító

    6000 Kecskemét, Matkói út 16.
    Ipari gázpalackok kiszállítása Kecskeméten és vonzáskörzetében
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    180 000 Forint
  • Villanyszerelő Karriertipp!

    6000 Kecskemét
    -Irodák,lakások,csarnokok komplett villamos kivitelezése
    400 000 Forint
  • Kazánfűtő

    Baja
    Kazánház üzemeltetés, és általános karbantartási feladatok; Hőszolgáltatási paraméterek betartása, napi és heti ellenőrzések; Kazánnaplók pontos vezetése; Hibaelhárítás; Távfelügyeleti rendszerek kezelés; Részvétel a Zrt. saját kivi.
  • Szakács

    6085 Fülöpszállás, Hármaspuszta tanya
    Előkészülés reggeliztetéshez és rendezvényekhez A'la carte rendelések elkészítése Főszakács által kiosztott feladatok elvégzése Konyha tisztán és rendben tartása
  • Autószerelő

    6000 Kecskemét, Szolnoki hegy 118.
    Személyautók, teherautók, munkagépek szervízelése, javítása
  • Villamos karbantartó

    6000 Kecskemét, Kandó Kálmán útca 47.
    Üzem területén található termelő berendezések állapotának folyamatos figyelése, hibák javításaÉpületvillamossági, erőátviteli rendszerek, eszközök karbantartása„Ezermester” feladatok"
  • Pénz- és értékszállító (Győr)

    Rugalmas munkavégzési hely
    Munkatársat keresünk,Pénz és értékszállítói munkakörbe Győrbe, ingyenes lakhatással.Szeretnél vagyonőrként elhelyezkedni egy izgalmas munkakörbe, ahol megmutathatod, hogy mire.
  • Asztalos / asztalos segéd

    Laminált bútorok összeszerelése műhelyben és helyszínenMűhelyben történő előkészítő munkák elvégzése, lapszabászat, élzárás
  • Sörcsapoló berendezés- vagy hűtőgépszerelő

    sörcsapoló berendezések telepítése, szervizelés, illetve ipari és kereskedelmi hűtőberendezések, hűtőrendszerek kalorikus szerelése/javítása; hűtőkamrák telepítése, karbantartása, javítása; valamint hűtőrendszerek beüzemelési munkái.
  • Víz-, Gáz-, Fűtésszerelő/segédmunkás

    víz-, gáz-, fűtésrendszerek kivitelezése tervek és megbeszélés alapján családi- és társasházak, iskolaépületek, valamint csarnokok gépészeti csőhálózat.
    250 000 Forint
  • Villamoshálózat-szerelő

    Magyarországi és külföldi nagyfeszültségű távvezetékek építéséhez, karbantartásához tartozó munkafolyamatok elvégzése Távvezeték oszlopok alapozási, szerelési, valamint vezetékszerelés, kábelbehúzás munkák elvégzése
  • Főelosztó-hálózati szerelő/szerkezet lakatos

    Országosan bárhonnan végezhető
    Primer alállomási készülékek (NAF, KÖF) és acél tartószerkezeteik mechanikai előszerelése, helyszíni telepítése. Beszállítók által gyártott és a helyszínre szállított acélszerkezetek, primer szerelési anyagok (szerelvények, sodronyok) beépítése. Mindezen f.
  • Főelosztó-hálózati szerelő/villanyszerelő

    Szabadtéri és beltéri elosztószekrények mechanikai és villamos előszerelése a cég budapesti telephelyén. Az előszerelt elosztószekrények helyszíni telepítése kábeleinek fejelése és bekötése. A beépítendő Primer alállomási készülékek (NAF, KÖF) jelző és műk.
  • Gyengeáramú / villanyszerelő

    Több mint 25 éves kivitelező cég gyengeáramú szerelőt vagy villanyszerelőt keres komplett gyenge- és erősáramú hálózatok kivitelezésére, üzemeltetésére, karbantartására. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Tűzvédelmi szakvizsga, biztonságtechnikai szerelő végzettség, jogosítv.
  • Speciális gépkocsivezető (gépkezelő)

    Emelő- és földmunkagépek kezelése Járművek, járműfelépítmények karbantartása, tisztítása, napi vizsgálatok elvégzése Gépekkel kapcsolatos dokumentációk vezetése (menetlevelek, emelőgép napló)
  • Naperőmű szervíztechnikus

    A naperőmű parkok folyamatos villamos energia ellátásának a biztosítása Naperőmű park kivitelezési munkálatokban való részvétel, igény esetén Kapcsolás a vállalat 20 kV -os és 0, 4kV -os berendezésein, munkautasítás szer.
  • Szerviztechnikus

    Multinacionális anyacégünk több évtizedes tapasztalattal, kiemelkedő szakmai tudással, magas színvonalú, megbízható szolgáltatást kínál gépjármű mosóberendezések gyártásában, szervizelésében. Megbízható, villanyszerelő vagy gépészeti végzetts.
    320 000 Forint
  • Szerkezet lakatos

    6000 Kecskemét, Thököly utca 36.
    Feladatok:-acél és alumínium szerkezetek gyártása,-Co hegesztése,-általános lakatosipari munkálatok-szendvics panelos épületek szegéseinek elhelyezése