Állások, munkák nem kell nyelvtudás nyelvtudással, 1-3 év tapasztalattal

1171 db találat
Szűrés
  • Raktáros

    4400 Nyíregyháza, Debreceni út 172.
    Beérkező áru mozgatása Vevői rendelések összekészítése Raktári rend fenntartása
    tegnap 20:07
  • Csempe, padlólap, csaptelep és kiegészítőik értékesítése Szaktanácsadás Magas szintű vevőkiszolgálás
    tegnap 19:05
  • Szakács

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    8636 Balatonszemes, Bajcsy-Zsilinszky út
    Az étlapunkon szereplő ételek magas színvonalon, előre megadott receptúra szerint történő elkészítése; Alapanyagok előkészítése és feldolgozása; Konyhai berendezések üzemeltetése és a gépek, eszközök felelősségteljes használata; A magas higiéniai követelményrendszer betartása...
    tegnap 18:35
  • Szakács

    9081 Győrújbarát, Veres Péter utca 91.
    Napi menü és á la carte ételek készítésében való részvétel, az ételek precíz minőségi tálalása, nyersanyagok előkészítése, a munkafolyamatoknál a HACCP rendszer betartása, konyhai rend és tisztaság megőrzése.
    tegnap 18:15
  • Szakács Karriertipp!

    9400 Sopron, Várkerület 98.
    Napi menü és a la carte ételek, pizza készítése.
    tegnap 17:50
  • Lakatosipari munkák, acélszerkezetek gyártása Acélszerkezetek összeállítása, hegesztése Lakatosipari gépek használata és karbantartása
    tegnap 17:34
  • ipari mosó –, szárító- és mángorlógép a gyártási előírásoknak megfelelően beállítása berendezések helyszíni beüzemelése tervszerűen, rendszeres vagy általános karbantartási és javítási feladatok elvégzése szükség esetén azonnali beavatkozás kezdeményezése helyszíni felmérések elv...
    tegnap 17:25
  • Autóvillamossági szerelő Karriertipp!

    2800 Tatabánya
    Személyautók, tehergépjárművek, targoncák, munkagépek diagnosztizálása, elektromos berendezések javítása, hibakódok kiolvasása, szoftverfrissítések elvégzése.
    tegnap 17:20
  • Lakatos Karriertipp!

    3200 Gyöngyös, Esze Tamás utca 23.
    Feladatok leírása: Egyedi acélszerkezet összeállítása, heftelése műszaki rajz alapján; Folyamatos gyártásközi ellenőrzés;
    tegnap 16:55
  • Textilipari mintakészítő Karriertipp!

    2211 Vasad, Bem utca 57.
    Irodabútor gyártó cég keres textilipari végzettséggel minta készítőt irodabútor kárpitos elemeinek gyártására.
    tegnap 16:45
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim